Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Hajápolók

Hidratáló hajbalzsam a száraz, igénybevett hajra.

Frutta27

2012. december 8.

Hát csodát ne várjunk, de elég korrekt. Könnyű fésülhetőség, puha hajvég, olcsó és egyszerű beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

edke

2012. november 29.

Sokáig ezt használtam, jó illatú, puha lesz tőle a hajam, de azóta rájöttem, hogy ennél töményebb kell nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

beautygeek

2012. november 20.

Nem szeretem ezt a balzsamot. Egyáltalán nem használ. Hajmosás után nem érezni az illatás és nem puhítja a hajamat. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

liliom07

2012. október 14.

Nagyon szeretem ezt a hajbalzsamot, a száraz hajamat puhává teszi, és nem zsírosít. Ja és az ára sem vészes, szóval jár neki az 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

eprecs

2012. október 14.

Nem jött be egyáltalán.. az illatát hajmosás után egyáltalán nem érezni, a szőke szárazvégű hajammal semmit nem csinált, nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

MissM

2012. október 14.

Nem egy rossz balzsam, el lehet használni. Jó illata van, bár én már miután kiöblítem a hajamból, nem igazán érzem az illatát. Sok változást nem tapasztalok a hajamon, ha használom. Nem a legjobb termék, árához képest még elmegy :)

Nico1984

2012. szeptember 23.

Életet lehelt szalmakazal hajamba. A sárgabarack ugyan nem a kedvenc gyümölcsöm, de hetente egyszer kibírom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

allcatsaregrey

2012. szeptember 5.

Hamar meg lehet unni az illatát, nekem nem csinált semmi különösebbet a hajammal.. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 5.

CocoSunrise

2012. július 29.

Nagyon puha lett tőle a hajam és finom az illata is. Nem drága, megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Nagyon puha lett tőle a hajam és finom az illata is. Nem drága, megéri.

meaviolet

2012. július 26.

Az illata engem a barackos joghurtra emlékeztet,és finom puha lesz tőle a hajam, ráadásul a kiszerelés is hatalmas ennyi pénzért. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide