Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Hajápolók

Hidratáló hajbalzsam a száraz, igénybevett hajra.

ayeshakari

2012. július 14.

Az illata nekem kicsit sok, műanyag barack. De a hajam szereti, puha, könnyen fésülhető lesz tőle. Ára szerintem tűrhető, kiszerelésben sincs vele baj, elég sokáig elég lesz. Ennyi pénzért csodákat nem tesz, az illatát picit tolakodónak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

zsuzsanna8papp

2012. július 4.

Sokáig használtam, tovább mint a sampon-párját. Jobban hidratál, és nagyon finom illata van. Ár-érték aránya szuper, szilikon-mentes. Én már nem ezt használom - a hosszú göndör hajamhoz találtam egy jobban passzolót -, ettől függetlenül ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Pipacs

2012. július 4.

Nekem semmit nem használt. Mintha hajmosás után nem is használtam volna balzsamot. Nem lett tőle puha és kevésbé száraz a hajam.

Ruby333

2012. július 1.

A nagyon száraz hajamnak annyira jó,hogy 1-2 napig puhábbá tegye,és az illata is benne marad.Viszont 3-4. napon már használnom kell mást is,hogy ne érezzem nagyon száraznak újra a hajam.Bár már sok mindent kipróbáltam és ez legalább ennyire segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

whyteangel

2012. május 22.

Nagyon jó ára van, kellemes az illata és nekem segített a száraz hajamon, könnyebben ki tudtam fésülni tőle. Egy pici hátránya van, hogy az illatával hamar meg lehet telni, úgyhogy most a kókuszosat használom. De valószínűleg újra használni fogom, ha már meguntam a többi illatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

n.eszter92

2012. május 19.

Olcsó, és sok van a flakonban. Imádom az illatát, a hajam is puhább tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Olcsó, és sok van a flakonban. Imádom az illatát, a hajam is puhább tőle.

anabela

2012. május 8.

nem egy nagy szám, az én hajam száraz, de nem csinált vele semmit. hamar bezsírosodott a használata után, pedig nem kentem sokat a tövek közelébe, illetve a hajvégek szárazságán se segített. pozitívumai, hogy olcsó, nagy kiszerelésű, kellemes az illata (bár a hajamon mosás után már nem érzem), tetszik a krémes, nem túl sűrű állaga, könnyű felkenni és kimosni is. azért hozzátenném, egy kb. kétszer ennyibe kerülő balzsam se tud sokkal többet...de azért valamivel igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

palos.agnes

2012. április 23.

Tényleg szép lesz tőle a haj, de én nem szeretem annyira az illatát... Bár ez tényleg csak ízlés kérdése :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

bogibooo

2012. március 27.

kellemes illat, és állag (mondjuk kicsit folyósabb mint az előző balzsamom, de ez részletkérdés), a hatása ennyi pénzért kiváló. Szerencsére átlagos hajam van, nem korpás, nem zsíros, stb. szóval nekem tényleg úgymond "mindegy" mit kenek rá, erre inkább nyáron figyelek,főleg tengerparton, de arra már évek óta a lush r&b-t használom. Szóval a hétköznapokra nekem ez teljesen elég. Bár egy strapásabb hajra sztem kevés. Azt hiszem úgy 400ft lehetett, elég kiadós mennyiség.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

Nanaho

2012. március 22.

Isteni az illata:) Bár az én hajam festett,és nem ez a legalkalmasabb rá,de muszáj volt megvennem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide