Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Hajápolók

Hidratáló hajbalzsam a száraz, igénybevett hajra.

hemish77

2012. március 21.

Nekem a lapockámig ér a hajam (festett) sokáig használtam, de seprűs-kócos volt a hajam tőle, kínszenvedés volt kifésülni. Egyedül az illata és a lágy, híg állaga és az ára miatt használtam majdnem egy évig a samponnal együtt.

Már nem használom, de nem vagyok csalódott, viszont nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

Már nem használom, de nem vagyok csalódott, viszont nem venném meg újra.

lau0825

2012. március 17.

Semmi extra, puha, könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle, finom az illata is.
A száraz hajamhoz sajnos kevés, de hát ennyi pénzért nem is vártam többet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Semmi extra, puha, könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle, finom az illata is.
A száraz hajamhoz sajnos kevés, de hát ennyi pénzért nem is vártam többet :)

lovemiyu

2012. február 28.

Nekem csak úgy issza a hajam. Pár perc múlva olyan mintha nem is tettem volna rá semmit. Vajon ilyen száraz lenne? :) Vettem már drágább balzsamot, ami jóval rosszabb volt, de van jobb is. A kókuszos változata jobban tetszett, az áruk viszont egyértelműen verhetetlen. A hajam puhább és kifésülhetőbb lett, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

Halfway

2012. február 12.

Én is az itteni vélemények miatt vettem meg,aminek nagyon örülök. A hajam nagyon puha lett tőle, a kedvenc hajbalzsamom lett. 350 Ft-ért vettem, de többet ér, mint az eddigiek, amiket kipróbáltam.. persze jóval több pénzért..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

strawberry92

2012. január 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon meglepődtem amikor kipróbáltam:O Tényleg nagyon jó, 3-4percet hagytam a hajamon és sokkal fényesebb és puhább volt tőle a hajam mint eddig bármelyik hajpakolástól vagy balzsamtól. Biztos, hogy újra fogom vásárolni, mert 400 forintért még egy ilyen jó balzsamot nem találok. Az illata isteni és végre nem kell órákat hajpakolással a hajamon ülnöm minden hajmosáskor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

Reni013

2012. január 15.

nekem nagyon zsírosította a hajamat. 1-2 használat után elajándékoztam, annyira nem vált be. az illata viszont csodás, így megadom a 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Candush

2011. december 19.

A kedvenc balzsamom, mert olcsó és nagyon jó! Kellemes illata van, ami nem erős. Puha és fényes lesz a hajam tőle, amit más balzsamokkal is elérhetnék de ennek az ára verhetetlen. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

szaniblue

2011. december 12.

Az egyik kedvenc balzsamom. Nagyon jó puha lesz tőle a hajam, isteni az illata és nagyon kedvező az ára is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

hanna

2011. október 15.

A legjobb hajbalzsam, amit valaha is kipróbáltam a hosszú nagyon göndör és sok hajamra. A gubancokat nagyon könnyen lehet a használata után kifésülni, a haj nagyon puha , selymes, és szép lesz. Mindig azt hittem, hogy egy termék attól jobb, ha drágább, ez a balzsam a cáfolat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 15.

Orsy

2011. szeptember 9.

Ellent kell mondjak a többiekkel,az én hajammal sajnos semmit nem csinált. Bár az igaz,hogy az én hajam extra száraz. Az illata finom, és nagyon olcsó, de nekem nem jött be,azért kárba nem ment:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide