Balea Hidratáló Nappali Arckrém Mandulaolajjal SPF15  Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Hidratáló Nappali Arckrém Mandulaolajjal SPF15 Száraz és Érzékeny Bőrre

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leisztinger10, Módosítva: 2015. február 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd formulájú arckrém, mely ragyogóvá és hidratálttá teszi a bőrt.

Divaldia

2016. június 23.

Számomra zavaróan erős az illata. Elég vastag krém. Nekem nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Számomra zavaróan erős az illata. Elég vastag krém. Nekem nem vált be.

lilielli

2016. április 19.

Az én arcom hol száraz, máskor meg zsíros, pattanásos, mitesszeres- mikor milyen kedve van. Tavaly nyáron elég száraz volt, akkor már nem tudom, mit használtam rá, de ezt a kencét pár napja vettem és épp annyira hidratál, amennyire kell. ÉÉÉsss! Csak 600 Ft volt. Plusz még fényvédős is- hát ez szuper!! Unokatesómnak is vettem egyet, csak úgy ajándékba. Merem ajánlani, egy próbát megér!! Nem zsírosít, isteni!! Remélem a jövőben is az lesz!! :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

narancsfavirág

2016. március 30.

Elég erős illata van, ami meglepett, mivel érzékeny bőrre is ajánlják a csomagoláson. Nem is illant el túl könnyen, még napközben is éreztem magamon. A hidratálása sem volt elég nekem, valahogy nem "töltötte fel" a bőrömet. Sajnos pár használat után vörös foltok jelentek meg az arcomon tőle, úgyhogy a kezemre meg a lábamra használtam el, szerencsére ott nem okozott problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Szofi

2016. március 14.

Egy jó ideje ezt használom, mert bár kombinált bőröm van, ez jobban bevált, mint a kék társa, ez jobban hidratál. Nem túl sok a T-vonalban sem, hamar be is szívódik, összességében jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Amanina

2016. január 29.

Anyukám szereti nagyon ezt a krémet, én is kipróbáltam. Az én bőröm nagyon száraz, van, hogy bekenem és másnap elkezd hámlani, de ezzel szerencsére nem hámlott. Finom az illata is. Az összetevői nem a legeslegjobbak, de nem is rosszak azért :) Jó állaga van, beissza a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

eszti98

2016. január 17.

Tökéletes nappali arckrém, nem zsírosít, pihe-puha az arcom és nekem egyenletesebb arcbőrt is eredményezett. Az ára ehhez képest vicc. Újravevős

UP: sajnos elég valószínű, hogy ettől a drágától pattogtam ki elég rendesen, amit fél év szerelem után nehezen élek meg :/ elválnak útjaink.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Ancs

2016. január 17.

Azért választottam ezt a krémet mert rá volt írva hogy száraz érzékeny bőrre. pórul jártam vele, húzódik a bőröm fáj és érzékenyebb is lett ha hozzá érek és ez sajnos tőle volt mert más krémet nem használtam mellette, nem baj majd smink lemosónak elhasználom kár érte pedig olyan finom illata van :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

ladri

2016. január 1.

Véletlenül vettem ezt a krémet, úgy 2 naponta használom, de nagyon jól működik a bőrömmel. Kellően hidratál és jó az illata. Nekem nem okoz pattanásokat, és a sminkemet is tartósabbá teszi hidratálás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Kathrin17

2015. november 26.

3 nap rendszeres használat után kiütéses lett tőle az arcom ami csak 1-2 hét után múlt el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

knoemi

2015. november 21.

Szörnyen irritálta a bőrömet. Felkenés után 10 perccel égni kezdett az arcom, nem sokkal később pedig kiütések jelentek meg rajta. Nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).