Balea Hidratáló Nappali Arckrém Mandulaolajjal SPF15  Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Hidratáló Nappali Arckrém Mandulaolajjal SPF15 Száraz és Érzékeny Bőrre

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leisztinger10, Módosítva: 2015. február 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd formulájú arckrém, mely ragyogóvá és hidratálttá teszi a bőrt.

Nuca

2015. április 8.

Kombinált bőrömre, elég jó ez a krém, lehet, hogy nyáron kicsit nehézkes lesz már, de hidegebb időszakban nagyon jó, egész télen használtam és egyszer se fújta ki a szél az arcom (bár elég enyhe volt a tél). Este szoktam felkenni néha reggel is. A T-vonalnál óvatosabban használom mert ott néha kijön egy-egy pati de eddig ott sem csinált galibát. Tuti, hogy újra veszem majd olcsó és praktikus kiszerelése és az illata is diszkrét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

kisbors

2014. december 15.

Nekem sajnos ez a krém nem vállt be. Vegyes típusú arcbőröm van. Akartam egy tubusos arckrémet , mert télen elkél a védelem. Hát én nem vagyok egy pattanásos fajta, de most kijött rajtam rendesen :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

leisztinger10

2014. december 14.

Nekem a kozmetikusom ajánlotta, hogy vegyek egy arckrémet, de megnyugtatott, hogy a Baleas is nagyon jó lesz. Egyből be is szereztem belőle a közeli üzletben. Minden este arctisztítás után bekenem vele az egész arcomat. Pikk-pakk beszárad és nem hagy maga után zsíros érzetet. A kozmetikusom a következő találkozásnál (kb. 2 hét után) egyből észrevette, hogy mennyivel szebb lett az arcom. Én csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).