Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

Dorina951

2015. október 1.

Érzem ahogy tisztitja a bőröm, kicsit csip de pár mp és ez elmúlik. Szerintem szuper kis maszk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Agi104

2015. szeptember 25.

Ismét nem csalódtam sem a Baleában, sem pedig a Holt- tengeri iszapban. A pórusaimat gyönyörűen kitisztítja, szép, fehér az arcom használata után.
Érezni, ahogy felmelegíti az arcbőrt, szerintem nagyon jó, csak ajánlani tudom, mert az ára is rendkívül kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

szakszil

2015. szeptember 18.

szeretem használom rendszeresen nem csodaszer de igen megéri az árát, ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

szeretem használom rendszeresen nem csodaszer de igen megéri az árát, ajánlom

anile

2015. szeptember 6.

Nagyon nehéz volt egyenletesen felvinni és az én bőrömet is csípte. Gondoltam, talán le kellene mosnom, de néhány perc alatt elmúlt az égő érzés, ìgy kivártam a hatóidő végét. Pihe-puha selymes arcbőr lett az eredmény. Az orromon lévő miteszereket is halványìtotta, de sajnos csak átmenetileg, kb fél óra múlva ismét a régiek voltak. Alapvetően nem rossz maszk, de szerintem még keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

emcuscicus666

2015. augusztus 21.

Remek arcmaszk. Nagyon szepen kitisztitja a porusaimat, valamint ossze is huzza oket. Szep, egyenletes, puha es feszes a borom hasznalat utan. Bar valoban csip, de idovel elmulik. Lemosni nem a legegyszerubb muvelet. Kicsit benedvesitem, atdorzsolom meg egyszer az arcomon, es ezutan oblitem le szigoruan csak hideg vizzel. Ezutan jon a szerum es hidratalo, bar nem kell vele sietni, mert nem szarit, igy nincs az a kellemetlen huzodo erzes sem.
Sokszor ujravettem mar. Kituno termek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Sokszor ujravettem mar. Kituno termek! :)

oroszi

2015. július 30.

Nem reméltem túl nagy eredményt azok után mennyit kipróbáltam ,DE! ez csodát tett . Olyan szép , sima , puha , 1 tónusú volt tőle a bőröm és nem látszódott semmi csúnyaság a bőrömön !!! Többször veszem újra !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

carriebradshaw

2015. július 27.

Édesmózes, nagyon csípett. Az oké h tiszta utána az arcom, de ha lehet kössük ezt össze valami kellemes élménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Mossyka

2015. július 26.

Fantasztikus! A használata után a bőröm napokig puha marad és a pórusaim is szép tiszták lesznek. A szemcsék nagyon kellemesek benne. Az illata nem túl nőies, de nem zavaró egyáltalán. Egy tasak nekem 4 használatra volt elég, 250 forintért szinte ajándék. :)

Update: A hatása továbbra is csodás. de 1-2 nappal a használata után tele leszek hatalmas cisztás ragyákkal. Sajnálom, hogy le kell húznom, de sajnos ő a bűnös. :( Pedig annyira ígéretesnek tűnt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

daisydream

2015. július 10.

Szuper termék,puhává teszi a bőrömet,mattít is,és amióta használom alig jön ki rajtam pattanás. Ár-érték arányban verhetetlen,egy tasak 4-5 alkalomra elég. Nekem a szagával sem volt semmi bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

zsofbar77

2015. július 4.

Én egyszerűen imádom, ez egy valódi csodaszer! A végeredmény egyből látványos, nem kell várni, hogy kifejtse a hatását. A bőröm simább, puhább, és ennek a pakolásnak nqgy szerepe van ebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!