Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

Gina19

2015. június 23.

Bőrradírozás után szoktam használni, és nekem is csípi egy kicsit a bőröm, de a hatása kompenzálja ezt a kis kellemetlenséget: sokkal rugalmasabb és hidratáltabb lesz tőle az arcbőröm, valamint a tág pórusokat is összerántja egy kicsit. Úgy vettem észre, hogy fokozódik a puhító, pórusösszehúzó hatása, ha veszek egy jó forró zuhanyt, amíg rajta van az arcomon (nyilván a gőz miatt). Az ára egy vicc - ennek tükrében a hatása is csodás. 2 tasak nekem is 4 alkalomra elég. Annyi negatívumot tudok mondani, hogy a szaga nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

-.Nikii.-

2015. május 24.

Nekem is csípte a bőröm és úgy vettem észre, semmit nem csinált az arcommal. Viszont egész olcsó és nekem 4 alkalomra elég a 2 tasak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

Someone92

2015. május 21.

Nem volt rossz termék. Jól tisztított, eltávolította a miteszereket és a felesleges "zsírt", de nagyon csípte a bőröm, alig vártam, hogy lemoshassam. Azt hiszem nem fogom újra venni, inkább tovább keresgélek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

luluka92

2015. április 19.

Nagyon jó termék, a zsíros bőrömet szépen mattítja. Egy nagyon picit csíp, de ahogy anyukám mondta, a szépségért szenvedni kell :) engem nem nagyon zavar. Egy csillagot a felkenés miatt vontam le, mert a darabos állaga miatt nehéz egyenletesen felvinni. Ezt leszámítva, és főleg az árához képest, kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Csilluska

2015. április 9.

Nekem is csípte egy kicsit az arcom, de ezen kívül semmi rosszat nem tett az arcbőrömmel, viszont különösebben jót se... Nekem túl hígnak tűnik, nem tudom egyenletesen felkenni, és kevesebb alkalomra elég, mint a cinkes változat. Használata után semmi változást nem vettem/veszek észre a bőrömön, úgyhogy nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

kovacsrekaa

2015. április 6.

200 forint volt, hm gondoltam ennyit meg ér.
Kipróbáltam. Az arcom picit csipte, miután le mostam nagyon huzodott. Igazából semmi extrát nem csinál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

200 forint volt, hm gondoltam ennyit meg ér.

rebus

2015. április 6.

ennyi pénzért csoda termék :) már többször újravettem, és fogom a továbbiakban is. kiadós, könnyű felvinni (és lemosni is), nincs kellemetlen illata. miután lemosom, tiszta, puha a bőröm, nem húzódik. hetente alkalmazom kb., nagyon bevált :) próbáltam más fajtáját is de ez a holt tengeri iszapos a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

Tincsa

2015. március 21.

Imádom ezt a maszkot!! :) Nekem kombinált/zsíros bőrőm van, elég mattis is-a mitteszerekről már nem is beszélve... :( De ez az egyik legjobb maszk amit valaha használtam... lemattítja a bőrőm, a pattikat is halványította/lehúzta. Utána napokig szebb a bőrőm *.* Olcsó, jó... tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Bogancs

2015. február 27.

Nekem az egyik kedvenc maszkom. Felvitel után kissé csíp, de ez hamar elmúlik. Lemosás közben a szemcséi bőrradírként funkcionálnak, utána finom, felfrissült a bőr. Illata számomra kicsit fura, de nem kellemetlen. Nem csodaszer, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

diaziana

2015. február 23.

Az én bőrömnek túl durvák voltak a szemcséi. Míg felvittem, cseppet sem volt jól eső érzésem. Még a felvitel közben pedig annyira borzasztóan égett és csípett az orrom környékén a bőröm, hogy bepánikoltam és lemostam azonnal. Talán teszek majd még vele egy próbát, ha már ennyien rajonganak érte, de szerintem ha csíp, akkor nem feltétlenül tesz jót a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!