Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

Dancy08

2015. február 8.

Olcsó, tiszta és jó. Kicsit tényleg csíp az elején, de olyan jól esően. Tetszenek benne a szemcsék de az illata nekem nem jön be, viszont szép puha lesz tőle a bőröm, én csak heti egyszer használom. Mindent összevetve jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

ezzelkenemmagam

2015. február 3.

Az igazi holt tenger, és az ott kapható termékek semmihez sem foghatóak.
Próbálom megtalálni itthon is az "igazit", ami hasonló hatással bír, eddig sajnos sikertelenül. Ez a termék így nálam egy gyenge 3-as.Puhaságot talán ideig- óráig lehet érezni, de a "tisztító" hatása említésre sem méltó. Szerintem ha már DM-es termék, akkor inkább valami lehúzható maszk, azok talán egy fokkal jobban szuperálnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Az igazi holt tenger, és az ott kapható termékek semmihez sem foghatóak.

racskai_eniko

2015. február 2.

Meglepően puhává és simává varázsolta a börömet.Az illata is isteni és nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 2.

Guinevere97

2015. január 16.

Ez valami csoda! Már egyszeri használat után is csodásan puhává, olajmentessé és simává varázsolta a bőröm. Az első pár másodpercben kicsit csíp, de utána tökéletesen észrevehetetlen; és még árban is tökéletes, megéri, mert 2-nél jóval több alkalomra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 16.

adanita

2015. január 13.

Nem rossz a baleás maszkok közül, de az én arcomra a lehúzható vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 13.

Nem rossz a baleás maszkok közül, de az én arcomra a lehúzható vált be.

pe_csi

2015. január 11.

Kipróbálva,tesztelve.A bőröm puhává,selymessé,zsírtalanná tette,viszont ahol ki volt száradva az arcom ott továbbra is száraz maradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Ildie

2015. január 9.

Ez az egyetlen ilyen gazdaságos termék amit megvettem, kimondottan ajánlotta egyik barátnőm. Én szerintem egy sznob vagyok, és nem szeretem a dm es cuccokat és akárhányszor veszek ott valamit be is jön sajna, hogy olcsó húsnak híg a leve. Csíp, büdös, nem tisztít, nem csinál semmit. Egy alkalomnál többre elég az egyik fele, de nem lehet visszazárni. Olcsó és sz**

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

hb0

2014. december 27.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, szépen kitisztítja és összehúzza a pórusokat, az arcom puha utána. Az elején egy picit csíp, de abszolút elviselhető. Kár, hogy nincs másik kiszerelésben, de újra fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 27.

Heroina

2014. december 22.

Még jó hogy el szoktam olvasni a véleményeket mielőtt veszek valamit,különben tuti pánikba esve mostam volna le az arcomrol mikor elkezdett csípni. :D ki lehet bírni,es teljesen megeri elszenvedni azt a par percet,mert lemosas utan olyan puha lesz tőle az arcom mint semmi mástól! *.* egy idő utan újra zsirosodik,de szerintem wn ezzel mar nem igazán tudok hosszutavon mit kezdeni,kénytelen vagyok belenyugodni. amugy nagyon jó termek,egy csomag nekem eleg 2-3 hasznalatra,most hasznaltam 2x ra es meg van benne. Elore betaraztam vettem 3 csomaggal ^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

ingrid0411

2014. december 16.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg. Először tényleg nagyon csipet, de aztán elmúlt. A hatása nem rossz, finom puha utána az arcom és valamivel tisztábbak a pórusaim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!