Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

dorci993

2014. december 15.

Az illata nagyon finom, én kifejezetten szeretem:)A hatása sem rossz, rendesen mattít, puhítja a bőrt, és az összkép is sokkal szebb lesz. Az első 5 percben nagyon csíp, és iszonyúan hidegnek érzem az arcomat, fura :D Még nem produkált egy pakolás sem ilyet rajtam. Ahol kicsit szárazabb a bőröm, főleg az orrom környékén, na ott kicsit átlép a csípés az elviselhetőség határán, de ha legyezem az arcomat, ki lehet bírni. Havonta 2x használom, csodát nem művel, de alapvetően jót tesz a bőrömnek, szóval újra fogom venni (csak nagy kár, hogy nincs tubusos vagy tégelyes kiszerelésben)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

szabocinti93

2014. december 12.

Tisztító hatását nem vettem észre az arcbőrömön viszont puhább lett a maszk lemosása után. 1 adagnak szánt pakolást 2x használom el mert rengeteg van benne szóval 200 ft-os áron megéri. Engem nem is csíp. De sajnos arra amire való lenne nekem nem jelentett változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Enca

2014. december 9.

Kipróbáltam nehány dm saját márkás pakolast, főleg nyaralás alatt, hogy a bőröm kicsit helyreálljon... Hát, nem jelentett semmit szerintem... Semmi különbség nem volt. Annyi mintha ott sem lett volna. Lehet, hogy valakinek csoda de nálam nem történt semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Petraa

2014. november 21.

Nekem ez a kedvenc Balea maszkom, felkenés után néhány másodpercig csípi a bőrömet, de aztán elmúlik. Lemosás után tisztának érzem a bőrömet, igaz, hogy nem csak a pattanásokat szárítja, de a bőrömet is, de mindig használok arckrémet, így ez a tulajdonsága nem zavar :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Masnilány

2014. november 20.

Valamelyik nap bementem a dm-be, megláttam, tisztító, stb hatás. 200 ft? Úgysem fog használni, de azért egy próbát megér - gondoltam.
Hazamentem, hajmosás, arcmosás és hopp, itt a maszk, "najólvan tegyük fel" alapon nekiestem kenegetni. Egy-két perc elteltével rettentően elkezdte csípni az arcom. Pánikba estem. Rohantam a gépemhez, hogy rákeressek itt a krémmánián ki mit mond róla, mert ha nem normális, hogy csíp, akkor azonnal lemosom :D
Hallgattam rátok, kivártam, kibírtam, lemostam. És mennyire jól tettem! Az orrom és a homlokom mindig tele volt a kis mitikkel, és most nagyon sok nem volt ott! Nem hittem volna, hogy kozmetikus nélkül is el lehet érni ezt a hatást, imádom! :)
Nem hogy pusztán újravevős, de a szépségápolási rutinba tutira beleépítős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Nem hogy pusztán újravevős, de a szépségápolási rutinba tutira beleépítős! :)

bogczi

2014. november 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, na meg, 199-re le volt árazva a DM-ben. Tiszta arcbőrre kentem fel, kecsegtető volt, hogy sok van benne, vastagon kell kenni, el is kezdtem felkenni, de már az első 1 centis csíknál elkezdte csípni a bőröm..gondoltam oké, elmúlik biztosan, de amint elkezdtem az orcámra kenni, gyakorlatilag elkezdte marni a bőröm, elkezdett lüktetni a halántékom is, iszonyatosan fájt a fejem, bőröm, arcom..bírtam egy ideig, aztán 4-5 perc után muszáj volt lemosni, felüdülés volt, nem marta meg a bőröm, de rettentően csípett, pedig használok 10%-os AHA hámlasztót, hát eleinte az nem csípett ennyire, mint ez.
A bőröm ugyan nagyon puha, selymes lett, nem piros és ami a legfontosabb, nem zsírosodik tőle icipicit sem, ellenállóbb a karcos hideggel szemben, de így elsőre ez borzasztó élmény volt, nem biztos, hogy megéri ilyen fájdalom árán, rápróbálok inkább a többi DM-es maszkra,
Csak azért kap 3 csillagot, mert olcsó, sok van benne, jó illatú és hatásosnak hatásos, de rettentően csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Kmanci

2014. november 7.

A régebbit sokkal jobban szerettem állagra, illatra, de igazából ez is jó maszk, csak nekem túl erős az illata, meg macerás, mert felkenés közben először nem igazán akarja az igazságot. Nekem ez sem csíp túlságosan és az előző sem csípett. Fura, hogy ebben vannak radírozó szemcsék, de nem rossz, mivel eleve körkörösen lehet csak normálisan felvinni, meg lemosáskor is radíroznak. A hatása nagyjából az, mint a másiknak. Összehúzza a pórusaimat, mattít, 1-2 napig puhább utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Napsugár

2014. október 29.

Régebben nagy maszk és pakolásfogyasztó voltam, de mióta főleg Paula's Choice hámlasztókra és aknékezelőkre felépítve kialakult egy profinak mondható bőrápolási rutinom, elhagytam ezeket, mert nem éreztem szükségét, egy jó, következetes napi rutin folyamatosan szép állapotban tartja a bőrt (persze a lehetőségekhez képest, nem hihetetlen csodákra gondolok). A hosszú hétvégén viszont kedvem támadt egy kis házi wellnesshez, fürdősóval, hajpakolással, illóolajos párologtatós mécsesgyújtással, szóval minden ami kell... :) Igazából nem volt otthon semmiféle arcmaszkom, és csak DM-be tudtam beszaladni, úgyhogy rögtön a tasakos Baleákat lőttem be. Nagyon rég használtam már hasonló Balea holt-tengeri pakolást, szerintem ez egy új változat. Ennek az összetevőivel voltam leginkább elégedett, bár az illatanyagot itt sem díjazom, de egy alkalommal nem lesz semmi bajom emiatt, úgyhogy landolt is a kosaramban. Fürdés közben tettem fel, így a fürdőszobai meleg, párás levegőben jól kitágultak a pórusok, így tud szerintem a legjobban hatni minden maszk. Nagyon fura, darabos, nehezen eloszlatható állaga van egyébként, de miután felvarázsoltam az arcomra, én nem éreztem semmi csípő-égető érzést, mint ahogy itt többen írták. Simán hagytam magamon egy fél órát kb. aztán lemostam, és szépen meg is lepődtem, mert igazából nem vártam semmi eredményt, de nagyon jól felszívta a felesleges zsírt, összehúzta a pórusokat, és valóban puhított-simított. Szerintem tartok belőle ezután otthon egy kis extra kényeztetésnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

scisneros

2014. október 29.

Nagyon jó kis arcpakolás. Kb. 2 hetente használom. Eleinte nagyon furcsa volt ez az égető, de mégis hideg érzés(szinte elviselhetetlenül csípett, de nem mostam le). A negyedik-ötödik használat után kezdtem megszokni. Csodát művel a bőrömmel, nagyon tiszta és puha lesz a használata után.
Egyetlen negatívum számomra, hogy tubusos kiszerelésben nem elérhető.
Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 29.

Egyetlen negatívum számomra, hogy tubusos kiszerelésben nem elérhető.
Imádom!

Easy Come Easy Go

2014. október 20.

Egyszerűen imádom! Kb. havonta egyszer szoktam felkenni az arcomra, imádom ezt a hideg, de kicsit csípős érzést az arcomon, ami persze enyhül, amint kezd megszáradni a cucc.. Szépen szárít, zsíros bőrűeknek nagyon ajánlom! Nagyon tiszta, és puha lesz a használatát követően a bőröm.
Nekem ez a kedvenc arcpakolásom már 1 éve kb, amikor rátaláltam, és ezek mellett ami még pozitívum, hogy hihetetlenül olcsó! Mindenképpen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!