Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

marmalade

2014. október 6.

Hetente egyszer használom pár hónapja, nagyon szépen megszabadított a mitesszereimtől az orromon és összehúzta a pórusaimat. Az állagát meg kell szokni, de ezen kívül semmi rosszat nem tudok mondani róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

blilla91

2014. szeptember 25.

Nagyon szeretem a cinkes változatot, de mivel most akciósak, gondoltam kipróbálom ezt is. Iszonyat. Kombinált arcbőröm van, és eddig sosem voltam semmire sem érzékeny. Iszonyatosan csípett, de mivel ezt írtátok is, így nem mostam le, közben ahol vékonyabbra sikerült felkenni láttam is h baromi vörös volt alatta a bőröm. Ez a csípés egy idő után abbamaradt. Lemosom, jó oké, szép, de ennyit a cinkes maszk is tud. Ez olyan délután 1 óra felé történt, majd mire szépen beesteledett olyan területeken kezdtek megjelenni pattik a fejemen, ahol eddig sohasem. Csak egyszer használtam, de én a maradékot biztos h nem kenem magamra, részemről valóban pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

fancsi25

2014. szeptember 21.

Az állaga kicsit furcsa, olyan kásás-darabos, ezért egy kicsit nehéz felvinni, nekem kör-körös mozdulatokkal sikerült maradásra bírni. De ha már fent van, akkor nagyon jó, hatásos. Kicsit csíp az elején. Lemosni szerintem könnyebb, mint a ragadósabb fajtákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

tara95

2014. szeptember 12.

Megvettem én is, 200ért nem volt drága. Valóban, az állaga nagyon fura az enyém ilyen géles-zselés-kocsonyás történet volt. Az elején csípett de ez elmúlt. Szépen tisztítja a bőrt és lemosásnál kellemesen radíroz. Nem rossz, utazáshoz valszeg ezt fogom magammal vinni, de a neem himalaya maszkomat nem múlja felül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Hagymavirág

2014. szeptember 9.

Tegnap vettem, kiprobáltam. Nagyon miteszeres, zsíros(kombinált) a bőröm ezért nagyon teszett, h hasonló maszkot találtam, mint amivel a kozmetikusnál találkozok.
A vizes arcomat átdörzsöltem vizes törölközővel, csak úgy finoman, majd megtisztitottam a kedvenc lemosommal, és csak utána raktam fel a maszkot. Intenzív volt a hatás, ami nagyon tetszet. Először kicsit csípett, de nagyon "tisztának" éreztem, és utána hagytam hagy száradjon meg.
Mikor lemostam 20 perc elteltével puhának, simának és föleg nem nyúlosnak éreztem az arcom. Ez +csillag. Másnap is éreztem még a hatását, és ez nálam már-már csoda. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

zsofia93

2014. szeptember 2.

Jó kis maszk, lemosás után a bőröm nagyon puha és sima :) viszont ez az állag kiborító!! Alig tudom elkenni normálisan, hogy mindenhova jusson... de ezért nem vonok le pontot, mert a hatása kárpótolja :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 2.

veronka19

2014. szeptember 1.

Zsíros, fénylő, fakó a bőröm. Bármit teszek rá bármit szedek (fogamzásgátló) nem lesz tőle jobb. Pedig már kinőttem ebből a kórból, de úgy látszik ez már megmarad.
Na, szó ami szó ennél jobb pakolásom még sosem volt. leárazva vettem a DM-ben és azért ezt mert még nem próbáltam. Mindig radírozás után kenem fel és hagyom hogy teljesen megszáradjon. Kicsit folyós, de pont ezért könnyű kenni és kevés is elég belőle. nekem a 2 tacsak 4 alkalomra elég. lemosni kicsit nehéz, de nem zavaróan, a szemcsék kellemesen radíroznak. utána csodásan puha a bőröm és még hidratálni sem kell. Nem feszül.
Nálam a hatása 2 napig tart, másnap reggel alig zsírosodik be a bőröm. Ajánlom mindenkinek akinek a bőrtípusa igényli ezt.
A csípés nálam is jelentkezik de kifejezettn kellemes. Mindig azokon a helyeken ahol amúgy is zsírosabb a bőröm: homlok, orr áll.
5 csillag. Határozottan, és újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

5 csillag. Határozottan, és újraveszem.

Mignon89

2014. augusztus 27.

Ez fantasztikus! :) A csípős érzés az elején nálam is megvolt, de egyáltalán nem irritáló, inkább kellemes. Talán így húzta össze a pórusokat :D Nem tudom, mindenesetre szuper, mikor lemostam, csak a puha, sima és tiszta arcbőröm maradt, mintha a kozmetikustól jöttem volna :) Összesen 199 Ft-ot adtam érte... :D Le van árazva a DM-ben, de az eredeti árán is megéri beszerezni, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

madaras

2014. augusztus 18.

Ezt a maszkot én is kipróbáltam,nálam nagyon jól teljesített. Én egyszerre feltettem az egészet, először tényleg nagyon csípet de fokozatosan csökkent. Tiszta,teljesen szép bőrképet eredményezett. Nálam öt csillagos a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 18.

irislove

2014. augusztus 18.

Abszolút bevált. Amikor vészesen rossz állapotban van a bőröm egy vékony réteget rakok csak fel. Szerintem amit egy használatra írnak, az túl sok, legalábbis nekem. Szépen tisztít, valóban csíp, mert akkor éppen fertőtlenít, de az lemosás után érződik is. Nagyon pattanásos bőrre és mensis pattikra is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!