Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló testápoló szérum normál és száraz bőrre

24 órás hidratálást nyújt. Könnyű textúrájú, mint egy szérum, ápoló hatású, mint egy testápoló. Az innovatív textúra értékes hidratáltsággal ajándékozza meg, ugyanakkor megnyugtatja a bőrt. A kellemes illatú emulziót könnyű eloszlatni és gyorsan felszívódik. Értékes kaméliaolajjal és kaktuszfügevirág-kivonattal a mindennapos ápolásért.

kolesgolyo

2019. november 11.

Lágy textúrájú, könnyed kis testápoló, finom illattal. Könnyen lehet kenni, nem hagy réteget a bőrön, hidratálása átlagos. Akinek száraz a bőre, annak kevés lehet, nekem pont tökéletes. Nem várok többet egy testápolótól, ha extra hidratálásra van szükségem, akkor inkább olajat használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

HarmatosHajnal

2019. június 13.

Kellemes illat, elég jó hidratálas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Kellemes illat, elég jó hidratálas.

Kispitypang

2019. április 18.

Egynek elmegy termék. Emlékeim szerint tavaly nyáron használtam. Kifejezetten nyárra kerestem valami "light-os" testápolót, ami nem ragad és gyorsan beszívódik. A gyors beszívódás pipa, de enyhén én ragadósnak éreztem utána a bőrömet. Hidratálni mérsékelten hidratált. Őszintén a Baleának vannak ennél jobb testápolói is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

zfruzsi

2019. március 24.

Még anno egy dm kedvencek dobozban került hozzám, amikor viszonylag újdonságnak számított és bár nem vagyok egy nagy testápoló bajnok, de ezt már első használatra megszerettem és ez a lelkesedés a tubus végéig kitartott. Az illata egyedül az, ami miatt levonok egy csillagot, mert azért én szeretem, ha valami nagyon kellemes, gyümölcsös és/vagy édes illata van egy testápolónak, de ezenkívül mindent imádtam benne - a hatását, a tartósságát és a gyors beszívódását pedig főleg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Nymphea

2019. február 27.

Nagyon tetszik, kerestem valami könnyen beszívódó, olcsó testápolót, és ő jött velem haza. Az illata sokáig érződik, nagyon finom, nőies, elegáns illata van, de nem hivalkodó. Állagra nagyon könnyed, valóban nagyon hamar beszívódik, és a melegebb hónapokban is abszolút jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

asszembocicsoki

2018. december 11.

Az illata nagyon finom és sokáig érződik. Gyorsan beszívódik, nem zsíros hanem tényleg szérum jellegű. Nyárra tökéletes volt, őszre-télre már csekély. Hosszútávú hatást nem tapasztaltam, de nem is vártam egy 600 Ft-os testápolótól ilyesmit. Boldogan elhasználtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

pommegrenade

2018. november 27.

Felkenve teljesen más mint a dobozban,konkrétan büdös. Szörnyű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Felkenve teljesen más mint a dobozban,konkrétan büdös. Szörnyű...

Orchydea

2018. március 31.

Nem rossz de nem is egy csodaszer. Hamar beszívodik, nem zsiros, kicsit puhitja a bőrt, de valahogy nem az igazi, nem hidratált eléggé, olyan egynek elmegy tipus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

ZsaNo0707

2018. március 3.

Két napja vásároltam. Az illata kellemes,de nem olya "éjjel-nappal szagolgatnám" illat,nem erős. Könnyen beszívódik,nincs ragacsos érzés utána. Remélem hosszútávon is beválik. De szeretnék más Baleás testápolót is kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Isabell

2017. november 30.

Ajándékba kaptam ezt a testápolót, és meglepően jó! Gyorsan beszívódik, kellemes az illata is, nálam bevált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.