Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló testápoló szérum normál és száraz bőrre

24 órás hidratálást nyújt. Könnyű textúrájú, mint egy szérum, ápoló hatású, mint egy testápoló. Az innovatív textúra értékes hidratáltsággal ajándékozza meg, ugyanakkor megnyugtatja a bőrt. A kellemes illatú emulziót könnyű eloszlatni és gyorsan felszívódik. Értékes kaméliaolajjal és kaktuszfügevirág-kivonattal a mindennapos ápolásért.

pEni

2017. október 25.

Nagyon szerettem,gyorsan beszivodott, es isteni illata van.
Az illatrol valahogy mamam jut eszembe( pozitiv ertelemben), de nem azert mert "nagyiszagu"lenne a krem,nem tudom miert.
Szuper termek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Nagyon szerettem,gyorsan beszivodott, es isteni illata van.
Szuper termek!

jituszka

2017. október 25.

Érdekes az állaga, mert tényleg inkább egy szérumhoz hasonít, nem sima testápolóhoz. Ennek köszönhetően nagyon hamar beszívódik, amit én kifejezetten értékelek. :) Ehhez képest a hidratálása meglepően jó. Nem egy testes krém, tehát nagyon száraz bőrre/télre nem elég, de egy alap hidratálónak tökéletes. Az illata elég erős, de nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

dustyrose

2017. október 16.

Nekem igazi luxus érzést ad, nagyon könnyen és gyorsan felvihető , egyáltalán nem nehéz,szinte rögtön beszívódik. Nekem kifejezetten tetszik az illata :) szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

alycethetyger

2017. október 8.

Mindenben egyetértek ez előző véleménnyel: szuper tisztaságillatú, gyorsan beszívódó könnyű szérum, ahogy mondják, az on-the-go napokra, és nem túl hideg időre. Én nagyon megszerettem, mert utálom, ha ragadok egy testápolótól, és a masszívabb krémeket sem szeretem a BBW sheás csodáin kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.