Balea

Ár:   349 Ft és 699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   349 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Véd a baktériumok ellen. Nyomjon 3-5ml gélt a tenyerébe, majd alaposan dörzsölje be kezeit 1 percig úgy, hogy kezeletlen részek ne maradjanak. A készítményt hígítatlanul, víz nélkül, csak ép bőrfelületen használjuk!

gabcsyyii

2016. szeptember 24.

Átlagos kézfertőtlenítő,az ára nagyon kedvező.Szívesen nyúlok érte ha nincs a közelbe lehetőségem megmosni a kezem.A kis csomagolása pedig nagyon praktikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

kovacsrekaa

2016. szeptember 19.

Nekem sajnos nem valt be. Ha sokat, ha keveset teszek a kezemre ugy erzem csak torolgetem rajta a koszt, nehezen szarad es ragacsos a kezem utana.. A kendojevel viszont maximalisan elegedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

balazskrisztii

2016. szeptember 19.

Sokszor vettem már újra, imádom az illatát :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Sokszor vettem már újra, imádom az illatát :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
pottyosbogre86

2016. szeptember 17.

Szeretem.kicsi,praktikus,picit talán szárit,de nem vészes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Szeretem.kicsi,praktikus,picit talán szárit,de nem vészes

Ingrid123

2016. szeptember 16.

Egy utazás előtt szerencsére csak a kis kiszerelést vettem meg a DM-ben: két gyerekkel vagyunk, hosszú útra megyünk, bármikor összepiszkolódhatunk. Annyira alkoholos nekem, hogy teljesen kiszárítja a kezem és pergamenes lesz tőle.
Be kell vallanom egyébként sem vagyok kézfertőtlenítő párti: szerintem a kosz nem tűnhet csak úgy el a semmibe... Az utazás után a kocsi kesztyűtartójában maradt, a férjem szerint ha összekeni magát valami gépolajos cuccal, arra jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Black Fairy

2016. szeptember 11.

Nagyon kedvelem ezt a terméket, igazán kellemes az illata is, gyorsan beszívódik/megszárad, nem hagy kellemetlen érzetet, és igazán praktikus - a kis kiszerelés mindenhova velem jön! :)

(Ja és nagyon olcsó is! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

(Ja és nagyon olcsó is! :))

balazsdora

2016. szeptember 8.

A munkahelyemen csak úgy hívjuk: a "tisztaság illata". A nagyobb, pumpás kiszerelést szoktuk venni, sokáig elég, hamar szárad, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

szilva1987

2016. szeptember 6.

Jó kis cucc, az illata és az állaga is elég jó, olcsó is, táskámban mindig van belőle, már sokszor vettem újra és egész biztosan még sokszor is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Martina04

2016. szeptember 1.

szeretem a Kezfertotlenitoket nagyon praktikus darabok, próbakent vettem, mert a balea termékek nagy része az olcsó, de (szinte) tökéletes kategóriába tartozik. Neki nem sikerült részemről szívemben helyet foglalnia, iszonyatos alkohol szaga van, ellenben nagyon hamar felszívódik, nem kell csapkodni a levegőt a kezeddel, hogy megszaradjon. Adagolni is jol lehet, es a kiszerelés is praktikus, de számomra elviselhetetlen a szaga ahogy megcsap. En nem használtam el, es nem fogom újat venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Sorea

2016. augusztus 15.

Picit híg, de annyi baj legyen.. Az ára nagyon jó, az illata is tetszik, ridikülbe kötelező. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak