Balea

Ár:   349 Ft és 699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   349 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Véd a baktériumok ellen. Nyomjon 3-5ml gélt a tenyerébe, majd alaposan dörzsölje be kezeit 1 percig úgy, hogy kezeletlen részek ne maradjanak. A készítményt hígítatlanul, víz nélkül, csak ép bőrfelületen használjuk!

Daenerys_Targaryen

2012. február 4.

Az illata szerintem ebben az árkategóriában mindegyiknek nagyjából hasonló. Láttam már kétszer ennyiért illatosítottat. Nekem viszont kifejezetten tetszik, biztosan ízlésvilág kérdése.
A ragadás elmúlik, amint a fertőtlenítő elpárolog a bőrről (pár másodperc).
Ennyi pénzért szintén nem érdemes tőle még pluszban hidratáló hatást is elvárni, célszerű tartani mellette a táskában egy kézkrémet, és a probléma máris megoldva! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

A ragadás elmúlik, amint a fertőtlenítő elpárolog a bőrről (pár másodperc).

Shine*

2012. február 2.

mivel sokat utazok, ezért gyakran használom. más kézfertőtlenítőt még nem próbáltam, de ez elég jónak tűnik. egy kicsit valóban ragad, de nekem pár perc múlva elmúlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

Dorcsa

2012. február 2.

Én az ecseteket tisztítom vele, 2 szemfestés között gyorsan, vagy a zselés tust is ezzel szedem le festés után, hogy ne ragadjon bele az ecsetbe. Erre nagyon bevált :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

narancsdzsem

2011. december 30.

Gyerekek, ez ragad. Nagyon béna. A HiGeen sokkal jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 30.

Gyerekek, ez ragad. Nagyon béna. A HiGeen sokkal jobb!

málnamánia

2011. december 28.

Kb 1 éve vettem 1et,amit a táskámban hordok. Ha eszembe jut használom. Az illatával nincs bajom,de engem zavar,hogy ragad utána a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

chickweed

2011. december 13.

szerintem nem olyan büdös, vodka-sprite illata van meg valami citromos légfrissítő :D szárító hatásról nem tudok beszámolni, mert használat után hamar krémezek, szóval célnak megfelel a dolog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

Lina85

2011. december 6.

Nem vált be annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

Nem vált be annyira.

egifeny

2011. november 17.

Bar mas kezfertotlenitot meg nem hasznaltam, de szerintem ezeknel normalis, h szarit es "budos" (bar nekem nincs bajom vele :) ) konnyu hasznalni, nem ragad, hasznos cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

nettike

2011. november 17.

Az illata lehetne jobb ,de a célnak megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.

Az illata lehetne jobb ,de a célnak megfelel.

Nuckuruc

2011. október 22.

Egy kicsit szárít, és nem túl jó az illata, de hasznos és kis helyen is elfér, szóval ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak