Balea

Ár:   349 Ft és 699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   349 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Véd a baktériumok ellen. Nyomjon 3-5ml gélt a tenyerébe, majd alaposan dörzsölje be kezeit 1 percig úgy, hogy kezeletlen részek ne maradjanak. A készítményt hígítatlanul, víz nélkül, csak ép bőrfelületen használjuk!

angie91

2018. december 10.

Nem értem, hogy egy kézfertőtlenítőbe miért kell parfüm. Egyébként teszi a dolgát, praktikus a kiszerelése és remélem, tényleg öli a bacikat, mert végül is ez az egyetlen funkciója. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

ZsofiEszter

2018. december 9.

Én nagyon szeretem. Kedvező árú, nem túl ragacsos, kellemes illatú. A kiszerelése tökéletes, kényelmesen elfér kisebb táskában is. Persze azt nem tudom mennyire hatákonyan öli meg a kórokozókat, de feltételezzük a legjobbakat. Ami miatt csak 4 csillagot kap, az az állaga. Nekem picit túl folyékony, így, ha fejjel lefele húzom elő a táskámból, elég sok ömlik ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

eszti87

2018. november 23.

Sajnos azt kell mondjam, borzalmas! Nagyon sokféle kézfertőtlenítőt próbáltam már, de ezt pár használat után kénytelen voltam kidobni. Olyan vastag, ragadós, túlillatosított filmréteget hagyott a kezemen, hogy papírtörlő ide vagy oda, nem bírtam ki, meg kellett oldanom valahogy kézmosást. Így pedig pont annyit ér, mintha egy antibakteriális folyékony szappant cipelnék magammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

magyaredina

2018. október 15.

Én nagyon szeretem használni.
Azt nem tudom mennyire öl meg és mit, de tételezzük fel, hogy mindent amit kell.
Az a jó benne, hogy nem hagy ragacsos érzést a használata után, jó az illata, táskába való méretű, de nem túl kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Én nagyon szeretem használni.

cseri88

2018. szeptember 24.

Nekem nincs bajom vele, évek óta használom a utazó kiszerelését, mert tömegközlekedés után, azért eléggé indokolt :D De, soha nem esek vele túlzásba. Nem hagy maga után ragacsos érzetet a kisebb, nagyot nem próbáltam még. Abszolút újravevős mindig, mikor elfogy. Illata, nekem tömény alkohol, de az utána elpárolog és ezt a terméket nem azért szoktam venni, mert rabul ejt, mint egy parfüm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

sailorluna

2018. szeptember 5.

citromos alkoholos illata van, nem a kedvencem, de nem zavaró. fertőtlenít, tisztít, de kicsit ragacsos marad utána a kezem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Èn a 300 ml-es kiszerelèst vettem meg. Nagyon tetszett a pumpás kiszerelès, de sajnos ragacsos maradt a kezem, ìgy csak nedves törlőkendővel együtt tudtam használni. Egyèb tekintetben elèhedett voltam a termèkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Effi

2018. augusztus 10.

A célnak tökéletesen megfelel. Nyári melegben folyton koszosnak érzem a kezem, ami ráadásul izzad is, úgyhogy nagy hasznát veszem és ipari mennyiségben használom ezeket a trutyikat. Az ára ennek a legjobb, az illata is kellemes, nem ragad, tisztábbnak érzem a kezem utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Anikovacs

2018. augusztus 7.

Ár-érték arányban az egyik legjobb termék, illatmentes, más fertőtlenítő zselékhez képest nem hagy olyan ragadós érzést maga után, mint a hasonló termékek, persze ez sem tökéletesen vizes hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

doranyilas

2018. július 30.

Mindig tartok magamnal, egy kicsi is eleg belole. A szaga eros de elviselheto

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Mindig tartok magamnal, egy kicsi is eleg belole. A szaga eros de elviselheto

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak