Balea

Ár:   349 Ft és 699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   349 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Véd a baktériumok ellen. Nyomjon 3-5ml gélt a tenyerébe, majd alaposan dörzsölje be kezeit 1 percig úgy, hogy kezeletlen részek ne maradjanak. A készítményt hígítatlanul, víz nélkül, csak ép bőrfelületen használjuk!

Kitty9526

2018. július 23.

Az """"illata"""" nagyon erős, azért levonok egy csillagot. Csak akkor hagyott ragacsos érzetet, ha túlzásba estem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

dorcsiga

2018. július 14.

Egy borsszemnyi mennyiség bőven elég, több valóban ragadós érzetet hagy. Mindig van a táskámban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

bodrogibianka

2018. július 3.

Használat után ragacsos érzetet ad a kéznek, az illata elég erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Használat után ragacsos érzetet ad a kéznek, az illata elég erős.

Virinyo

2018. június 20.

Ragacsos érzetet hagy maga után, de a kezem tiszta lesz, végzi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Ragacsos érzetet hagy maga után, de a kezem tiszta lesz, végzi a dolgát.

Anita97

2018. június 20.

Az illata borzalmas!
Enyhe ragacsos érzetet hagy maga után ,de teszi a dolgát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Az illata borzalmas!
Enyhe ragacsos érzetet hagy maga után ,de teszi a dolgát

bogarka23

2018. június 15.

Rémes emlékeim vannak róla... Ragadt utána a kezem és nem az a "tiszta" érzetem volt utána... Illúzióromboló.... Aki jó kézfertőtlenítőt szeretne, az a használja a bradolife-ot! Fényévekkel jobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Eszter4

2018. május 27.

Nem igazán nyerte el a tetszésem, ragad utána a kezem és az illata se túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Nem igazán nyerte el a tetszésem, ragad utána a kezem és az illata se túl jó.

nita99kasler

2018. március 23.

Elégedett vagyok vele. Igaz én csak akkor hasznàlok kézfertőtlenítőt, ha már tényleg nagyon muszáj, mert nem tartom egészségesnek. Jobban esik egy alapos kézmosás szappannal.:D Na de a vészehelyzetekben kiváló társam, már fél éve nyúzok egy kis flakont. Árban verhetetlen, soha nem láttam még másfajta kézfertőtlenítő zselét ennyi pénzért. Az illata nekem tetszik, friss de viszonylag semleges, és nincs is az a durva alkohol szaga mint a legtöbbnek. Lassan jöhet a 2. flakon..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Pocok96

2018. február 26.

Nekem kicsit ragad utána a kezem, illetve az illata is furi nekem :/
Ezeket leszámítva ez egy jó fertőtlenítő zselé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Nekem kicsit ragad utána a kezem, illetve az illata is furi nekem :/
Ezeket leszámítva ez egy jó fertőtlenítő zselé!

Ticsinky

2018. február 21.

Ár-érték arányban a legjobb kézfertőtlenítő.
Kellemes illata van és nem hagy maga után ragacsos érzést.
Többször újra vásároltam már, és még fogom is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Ár-érték arányban a legjobb kézfertőtlenítő.
Kellemes illata van és nem hagy maga után ragacsos érzést.
Többször újra vásároltam már, és még fogom is. :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak