Balea

Ár:   349 Ft és 699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   349 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Véd a baktériumok ellen. Nyomjon 3-5ml gélt a tenyerébe, majd alaposan dörzsölje be kezeit 1 percig úgy, hogy kezeletlen részek ne maradjanak. A készítményt hígítatlanul, víz nélkül, csak ép bőrfelületen használjuk!

riaraven

2018. január 18.

Nálam is alapdarab már régóta. Többször is újravettem már, tehát nyilván elégedett vagyok vele. Nekem érdekes módon nem ragad, mert nem egy fél flakonnyit nyomok a kezemre egyszerre. Jó az ára és szerintem az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Manhattanlove

2018. január 9.

Arban verhetetlen, nem ragad tole a kezem es teszi a dolgat. Mindenhol tartok egyet.. a taskamban, az autoban, a lakasban.. alap felszereltsegem, ha szorakozni megyek is es mindennapokban is 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Lory

2018. január 1.

Csatlakozom az előttem szólóhoz,alap darab nálam is,állandó lakója az aktuális táskámnak,bárhova megyek.Nekem nem hagy ragacsos érzést,ha nem ipari mennyiségű cuccot viszek fel a kezemre.Illata elviselhető,nettó 3 percig érződik amúgy is.Teljesen rendben van a termék,teszi a dolgát,amire kitalálták,nem is vonok le csillagot,ha már 3-szor újravettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Candy21

2017. október 31.

Nálam ez a termék alap darab teszi a dolgát az illatával sincsen baj és árban is rendben van. Az én kezemen nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

jk23

2017. október 21.

Kicsit ragad, ennél van jobb kézfertőtlenítő is nem sokkal drágábban. Ezt leszámítva más baj nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Demonshadow

2017. október 13.

Talán egyszer még úgy kaptam valakit, vagy ajándékba adták, már fene se emlékszik rá, csak az dereng, hogy borzalmas volt. Nagyon alkoholos, furcsa volt az illata, utána pedig egyenesen ragadt a kezem. Hatásában nem tudok róla nyilatkozni, nem vagyok biológus, de a fenitek miatt nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Anheszenamon

2017. október 11.

Nem szeretem. Alig várom, hogy elfogyjon. Ragad tőle a kezem és ez nagyon idegesítő. Ráadásul nagy pumpás kiszerelésben vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Shauna

2017. október 1.

Nem lett a kedvencem, használtam már ennél sokkal jobb kézfertőtlenítőt is.
Kicsit ragad tőle a kezem, illetve az illata is furcsa...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Nem lett a kedvencem, használtam már ennél sokkal jobb kézfertőtlenítőt is.
Kicsit ragad tőle a kezem, illetve az illata is furcsa...

tenagi

2017. szeptember 14.

Tényleg ragad az ember keze tőle. A mostani piaci helyzetben ezzel kezdhetnének valamit, mert van sokkal jobb termék is ettől (pl. Brado) és annak az ára is jobb. Én pechemre egy 300 ml-es flakonnal is vettem utántöltésre (a fene se gondolta, hogy ilyen szőrnyű) nagy nehezen fogyott csak el. Azóta se vettem ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Sziszkó

2017. szeptember 11.

Ennél sokkal jobb is van. Zavarò, hogy hasznàlat utàn ragacsos marad az ember keze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak