Balea

Ár:   349 Ft és 699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   349 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Véd a baktériumok ellen. Nyomjon 3-5ml gélt a tenyerébe, majd alaposan dörzsölje be kezeit 1 percig úgy, hogy kezeletlen részek ne maradjanak. A készítményt hígítatlanul, víz nélkül, csak ép bőrfelületen használjuk!

Sziszkó

2017. szeptember 11.

Ennél sokkal jobb is van. Zavarò, hogy hasznàlat utàn ragacsos marad az ember keze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Ano

2017. augusztus 30.

nekem nem jött be. ragad. és már az első használatkor büdös volt. inkább veszek egy márkásabb verzió a kézfertőtlenítőből, azok jobb minőségűek szerintem.
valamire biztos jó, de nem nekem. az aloe illata is túl erős nekem. a kis kiszerelése miatt, mivel az az egyetlen ami tetszik, meg az ára, kap 2*ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

dechertadel

2017. augusztus 30.

Ez volt az első kézfertőtlenítő, amit valaha használtam, és azóta sem vettem mást. Kifejezetten jó, hogy nincs nagyon erős, alkoholos szaga, számomra nagyon kellemes illata van. :)
Elég belőle picit nyomni, és mindkét kezemre elég, úgyhogy nem is fogy extrán gyorsan - bár nem is egy drága termék, így körülbelül kéthavonta teljesen jól megéri az árát.
Nem szeretem azokat a kézfertőtlenítőket, amikben apró bogyócskák vannak, ezért is örülök, hogy ez egy natúr verzió.
Viszonylag kis méretű a csomagolása, így simán belefér akár egy kézitáskába is, és bárhol elő lehet venni.
Az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni, hogy nekem eddig minden alkalommal gyengének tűnt a teteje, és olyan érzésem volt állandóan, mintha le akart volna esni róla a kupak. (Megjegyzem, egyszer meg is történt és az egész táskám olyan lett...).
Ezen kívül nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Ezen kívül nagyon szeretem. :)

hajnoca3

2017. augusztus 21.

Régóta alkalmazom. Nekem nem marad annyira ragacsos utána a kezem szóval nem zavaró. Az illata picit fura, kicsit citrusos. Ár-érték arányban ez éri meg leginkább!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

vvivien

2017. augusztus 21.

Ennek nincs olyan rossz illata mint az Isana-nak, gyorsan beszivodik és fertőtlenít is (gondolom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 21.

walaky77

2017. augusztus 21.

Szörnyen ragacsos marad használat után a kezem, mindig meg kell mosnom utána, tehát felesleges a terméket egyáltalán ráraknom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

babszem81

2017. augusztus 2.

Használata után ragad a kezem. Ez nagyon nagy negatívum. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Használata után ragad a kezem. Ez nagyon nagy negatívum. :/

Brigike1994

2017. július 16.

minig ezt a kézfertőtlenítőt veszem :) illatával nekem nincs gondom :P picike :D csak hamar elfogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Pappetra99

2017. július 8.

A termékkel elégedett vagyok , viszont én is a szaga miatt csak 4 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Piribarii

2017. július 7.

A szaga miatt csak 4 csillag, de ezt leszámítva a célnak megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

A szaga miatt csak 4 csillag, de ezt leszámítva a célnak megfelelő.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak