Balea

Ár:   349 Ft és 699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   349 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Véd a baktériumok ellen. Nyomjon 3-5ml gélt a tenyerébe, majd alaposan dörzsölje be kezeit 1 percig úgy, hogy kezeletlen részek ne maradjanak. A készítményt hígítatlanul, víz nélkül, csak ép bőrfelületen használjuk!

ddora27

2017. június 21.

Szeretem,mert kicsi a doboza,táskába pont ideális kiszerelés.Illata nem tolakodó,nem szárítja a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Saria

2017. május 13.

Őszintén, engem a citromos sörre emlékeztet az illata :D
Nem rossz termék, a célnak megfelel, fertőtlenít és hamar elillan a ragadós érzet.
Viszont, nekem nem egyszer kiborult a táskámban (pedig jól bezártam), eláztatva egy-két dolgot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Őszintén, engem a citromos sörre emlékeztet az illata :D

Fabi95

2017. május 6.

Sokáig elég, könnyen beszívódik, és tényleg fertőtlenít. Akciósan vettem, ha elfogy biztosan újraveszem. Mindig ott van a "kis" táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Pantene

2017. március 27.

Túl citromos, wc-illatosítóra emlékeztet. Használat után nem érzem tisztának a kezem, ragacsos marad. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Timitami

2017. március 26.

Nekem ez nagyon tetszik. Tetszik, hogy picit folyós, így jól el tudom kenni a kezemen. Pikk-pakk beszívódik, csak felekenem és annyi. Picit alkoholos beütésű az illata, de frissítő jellegű. Nemcsak az illat frissítő, hanem maga a zselé is. meg kell azonban jegyeznem, hogy a frissítő illat néhány perc után elmúlik, és egy kevésbé szerethető illat marad, de a kezemet tisztának érzem a fertőtlenítés után nagyon sokáig. Nekem nem ragacsos, azonban a férjemnek igen, neki a bradolife kézfertőtlenítője tetszik jobban. Érdekes, mert kezes dolgokban (kézfertőtlenítő, kézkrém) különbözünk a férjemmel, nekem bejönnek a Baleás cuccok, neki pedig ragacsosak. Egyébként ez csak ennél a márkánál van, más kézkrémeket egyformán szerettünk vagy nem szerettünk. Mivel 5 csillagos a férjem szerint a bradolife, szerintem meg csak 4, de végül ötöt adtam, így ennél a baleás kézfertőtlenítőnél az én álláspontom a kizárólagos, és én megadom neki az 5 csillagot :-) Nekem tényleg nagyon tetszik, táska, autó állandó kelléke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 26.

Dorottya92

2017. március 19.

Kellemes illata van, jól tisztít, és valóban képez egy kis bevonatot a bőrön, de ez nekem külön jó, mert használat után nem érzem teljesen kiszáradva a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

redrick

2017. március 3.

Praktikus találmány lenne és bizalommal váltotta az előző kézfertőtlenítőt, viszont a szerdai egész napos vonatozásból adódó vizsgán siralmasan elbukott; ragad, nem elég sűrű, iszonyatosan erős a gyomorforgató illatanyaga és viszket tőle a bőröm, irritatív, összességében nem érzem azt, hogy tisztábbak lennének a kezeim, amint tehettem, lemostam vízzel, tehát más márka után nézek hamarosan, ez kuka, addig meg egyszerűbb, ha szappant hordok magamnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Fruzzzzzs

2017. február 26.

A táskám állandó lakója, mivel rengeteget utazom tömegközlekedéssel. Egy fél borsónyi mennyiséget oszlatok el a kezemen, nekem hamar beszívódik és kb. fél perc elteltével már nem is ragad. Miközben eloszlatom erős alkoholos szaga van, de miután beszívódik rögtön elillan. Szerintem életmentő, főleg napközben, rohanós étkezések előtt, amikor nincs lehetőség kezet mosni. Az ára szuper, ez a mennyiség pedig nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

molnaradrikaa

2017. február 22.

Ragad .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Ragad .

ColoredYouTube

2017. február 20.

Nagyon olcsó, pici darab, táskábadobós. Enyhe ragadós érzetet hagy. Alapjáraton megéri és egy fantasztikus darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak