Balea

Ár:   349 Ft és 699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   349 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Véd a baktériumok ellen. Nyomjon 3-5ml gélt a tenyerébe, majd alaposan dörzsölje be kezeit 1 percig úgy, hogy kezeletlen részek ne maradjanak. A készítményt hígítatlanul, víz nélkül, csak ép bőrfelületen használjuk!

ColoredYouTube

2017. február 20.

Nagyon olcsó, pici darab, táskábadobós. Enyhe ragadós érzetet hagy. Alapjáraton megéri és egy fantasztikus darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Molli200

2017. február 16.

Nem szeretem, nagyon rossz az illata. Helyette inkább a Brado Life-ot ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Nem szeretem, nagyon rossz az illata. Helyette inkább a Brado Life-ot ajánlom.

szabofannika0215

2017. február 12.

A barátnőm által ismertem meg ezt a terméket, tetszik a kis csomagolása és teszi a dolgát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Hopi

2017. február 3.

Előnye, hogy olcsó. Hátránya, hogy szörnyen büdös és ragacsos érzetet hagy maga után.
Mint minden kezfertotlenito, kiszáradt/ekcémás kézen brutal módon csip, de hat én vagyok a hulye ilyenkor, ők szóltak előre.. :)
Alapvetően nem tudom mennyire öli meg a bacikat, de engem megnyugtat a használata, mindig van nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

napfeny

2017. február 1.

Nekem zavaróan híg az állaga, ha nyomtam belőle a kezemre, már folyt is ki az ujjaim közt, ráadásul egyszer leejtettem, és mint kiderült, törékeny... A kis kiszerelése miatt adok mégis 2 csillagot, és mert a kupakja is jó kialakítású, nem nyílhat ki magától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

HDorina

2017. január 23.

Köszönöm hogy feltalálták a kézfertőtlenítőt!! Ez az a termék ami nélkül nem indulok el sehová. Praktikus, kicsi, könnyen elfér a táskában. Tökéletes utazáshoz, fesztiválon és bárhol ahol nincs lehetőségünk kezet mosni. Már másodszor vettem újra a DM-es kézfertőtlenítőt hiszen ár érték arányban kiváló a drágább társaival szemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

neszy

2017. január 22.

Egyik nagy kedvencem.
Ára a többi drogériában kapható kéztisztító zseléhez képest nagyon kedvező.
Kiszerelésének köszönhetően könnyedén bármekkora táskában elfér.
Fesztiválokon, városi sétáknál, hosszabb utakon nagyon szeretem, mert nem lehet mindenhol higiénikusan kezetmosni.
Ezt a problémát gondolom mindenki jól ismeri. 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Egyik nagy kedvencem.
Ára a többi drogériában kapható kéztisztító zseléhez képest nagyon kedvező.
Kiszerelésének köszönhetően könnyedén bármekkora táskában elfér.
Ezt a problémát gondolom mindenki jól ismeri. 😀

floracska

2017. január 11.

Nekem teljesen bevált, nem hagy maga után ragacsos érzetet és a szaga sem zavaró. A kiszerelése is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

bettina28

2017. január 11.

Eleinte szerettem viszont egy idő után valahogy elmúlt ez a szeretet. A végét polctörlésre használtam már el mert annyira nem tetszett valahogy az illata és túl folyósnak találtam vagy nem tudom. A kezdeti fellángolás nagy csalódásba torkollt. Sokáig elég volt de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

mucika075

2017. január 5.

Árérték arányban a legjobb Nem ragad nincs kellemetlen illata és kiszerelésileg is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak