Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 26.

Kategória:   Hajápolók

• Ápolja és regenerálja az igénybevett és károsodott hajat.
  • Vanília kivonatot, mandulaolajat, B3 vitamint és B5 provitamint tartalmaz.

littlelady

2016. január 10.

Nem vagyok tőle elájulva, viszont egy átlagos balzsamnak elmegy (én annak használom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Brazilparty

2016. január 9.

Imádom az illatát, nagy kár hogy nem tartós. Hatása kb. egy balzsamé, de újra visszajöttek a hullámok a hajamba :) Ezért és az isteni illatáért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

bianca123

2015. december 29.

Nagyon nem vált be.Szörnyen szárította a hajam és semmit sem változtatott rajta, sőt szerintem még töredezettebbek lett tőle a hajam. Háromnegyedét elhasználtam, de a többi szerintem kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

kalmaniki

2015. szeptember 30.

Nekem nem vált be ez a hajpakolás. A használata után nem lett se fényesebb, se puhább a hajam tőle, pedig nem extra száraz a hajam... Az illata kellemes, de más pozitívumot nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Moonbride

2015. szeptember 22.

Nekem semmi extrát nem nyújtott, sőt, inkább csak kócosította a hajam...viszont a barátom hosszú (és szörnyen töredező) hajának kimondottan jót tesz, simogatnivalóan puhává tette :) Fene se érti ezt...na de emiatt, és az isteni illatáért összességében kap egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

magichand

2015. augusztus 4.

Én is ricinusolajjal keverve használom, fele-fele arányban tettem hozzá. Akár egy éjszakára is fent hagyom. Nem agresszív az illata, nem zavar, hamar el is illan, mondjuk ez engem nem zavar, használok utána hajolajat, ami nagyon illatos. Magában nem egy nagy kaland, de így nagyon szép tőle a száraz, göndör hajam, és a ricinus felvitele sem egy rémálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

szaboanita1991

2015. július 27.

A More Blond szőkítő mellé vettem meg, abban a reményben, hogy majd nem fogja annyira megviselni a hajamat, ha mellé hajpakolást is használok. Nekem nagyon bevált, puha tőle a hajam, nem zsírosodik, fényes és illatos lesz a használata után. Nekem kifejezetten tetszik az illata is. Használat előtt mindig keverek bele egy evőkanál ricinus olajat is, és úgy kenem a hajamra. 2-3 perc helyett legalább 1 órát rajtahagyom, utána lemosom, és tökéletes :) Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Dalmayr

2015. július 26.

Nem rossz pakolás. Puha lesz tőle a hajam, de csodát nem is vártam tőle. Azért is szeretem a balea termékeit mert nagyrészt szilikonmentesek ami nálam alapvető fontosságú. 3 csillagot adnék, de azért lesz 4 mert ennek az illatától legalább nem leszek rosszul mint mondjuk a serical lattetól. Ami nagyon jó de nem tudom használni mert egyből émelygek tőle. Ennek az illata sem a kedvencem de legalább el tudom viselni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

lenochka

2015. július 13.

Ha szeretitek a vanília illatot, akkor mindenképp ajánlom, mert ennek olyan isteni vaníliapuding illata van, hogy huhh... :)
Igénybe vett, károsodott hajra megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Igénybe vett, károsodott hajra megfelel.

joey!!!

2015. június 1.

Balzsamként használom, annak nagyon bevált. Jó az illata, és valamennyire érződik hajmosás után is (külső visszajelzések alapján). Puha, selymes hajat eredményez. Ami számomra hátrány, hogy nagyon gyorsan fogy, de ár-érték arányban szerintem teljesen rendben van, akciós volt, vettem is belőle még egyet. Az összetevői is szépek, a natúr termékek használatától tértem vissza hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide