Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2014. február 8.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Sárgadinnye illattal.

merimonika86

2014. január 19.

Az illata valóban jó, de nagyon hamar elillan ezért csak 2 pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

Az illata valóban jó, de nagyon hamar elillan ezért csak 2 pont.

zsofia93

2014. január 15.

Annyira jóó illata van!! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 15.

Annyira jóó illata van!! :))

Pici Tini Girl

Korcsoport: < 18
2014. január 12.

Ez a tusfürdő eszméletlenűl illatos.
Nagyon megvagyok elégedve vele és megéri az árát is!
Fantasztikus!<3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. január 12.

Ez a tusfürdő eszméletlenűl illatos.
Nagyon megvagyok elégedve vele és megéri az árát is!
Fantasztikus!<3

csibe

2013. december 26.

Bár nem maradt meg sokáig, imádtam az illatát, főleg nyáron. Olcsó is volt, ez lehetett volna a kedvenc tusfürdőm, a többi fincsi illatú társával együtt. De nem lett az.. Egy hónapig nem ezt használtam, hanem egy Dove-ot vittem magammal nyaralásra, és mikor visszatértem, boldogan kezdtem el használni kedvenc tusfürdőmet. Már az első alkalom után viszketett a bőröm, főleg a karomon. Először nem tudtam, mi okozhatja, de idővel rájöttem, hogy sajnos ez a Balea. Fura, hogy mikor elkezdtem használni nem vettem észre ilyen hatást. Az illatáért és az áráért megy a két pont, szerintem ha újravenném, folyékony szappanként használnám max.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Tyuki

2013. november 19.

Vajon lehet még kapni? Imádtam az illatát, többször is újra vettem. Sajnos kicsit szárította a bőröm, így csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Timóótea

2013. november 10.

Szeretem a balea tusfürdőket :) ez is nagyon kellemes illatú.. és igaz az illat sajnos hamar elillan..!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 10.

PiciBia

2013. november 7.

Én nyáron használtam és valami eszméletlen jó illata van! :D Nekem az az egyetlen problémám vele, hogy elég gyorsan elillan a sárgadinnye illata, így gyakorlatilag csak fürdés közben élvezhető és mintha kicsit szárított volna, ami nyáron nem olyan előnyös :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Adél Zsanna

2013. október 14.

Tény és való, hogy szinte kivétel nélkül ISTENI ILLATA van az összes Balea tusfürdőnek DE az a legnagyobb csalódás, hogy az ár és a tömegeket meghódító illat a MINŐSÉG rovására ment!
Borzasztóan szárítanak ezek a tusfürdők! Legnagyobb sajnálatomra :(
3 * az illat, ár -érték arány miatt és elérhetősége miatt, viszont -2* mert szárít !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Borzasztóan szárítanak ezek a tusfürdők! Legnagyobb sajnálatomra :(

Yubiri

2013. szeptember 14.

Finom illata volt....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Finom illata volt....

shinook

2013. szeptember 11.

Nagyon szeretem a Balea Tusfürdőket mert iszonyú jók ár-érték arányban. és imádom,hogy mindenféle illatban vannak. igyekszek minél többet kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol