Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmincs, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Egyéb

Védi a hajat a kiszáradástól és a hőtől 220°C-ig. Megbízható védelem a hőtől a haj számára a hajszárító, a hajvasaló és a hajgöndörítő káros hatásaitól. Panthenolt és rizsproteint tartalmazó ápoló formulával óvja a hajat. Ultra könnyű olajokkal intenzíven ápolja a hajat, anélkül, hogy elnehezítené. A selymes és fényes hajért.

• szilikonmentes

hnapsi

2020. október 26.

Sosem használtam ezelőtt hővédőt, ugyanis szinte sosem tettem ki hőnek a hajam, általában magától száradt, amúgy meg szögegyenes, és a göndörséget sem tartotta.
Amióta viszont rövid a hajam, sajnos gyakran kell mosnom ami főleg ősszel-télen szárítást kíván, illetve most, hogy jobban tartja a hajam a hullámokat, szeretem időnként göndörítgetni, így aztán úgy éreztem ideje valamit beszereznem.
Igazából teljesen véletlenszerűen esett erre a választásom, nem néztem utána, csak lekaptam a polcról. Őszintén, nem tudom használ-e vagy csak a lelkem nyugtatom vele... korábban sem töredezett a hajam, mikor nem használtam. De nekem nem zsírosít jobban, pedig használom bőven. Az illata tetszik, nem volt vele probléma. Valakinél olvastam, hogy gubancosabb tőle a haja, ezt viszont tapasztalom én is. Összességében nem rossz, el fogom használni, de lehet legközelebb kipróbálok mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Moncsii04

2020. szeptember 27.

Ez a termék olyan semmilyen. Nem tudom mennyire védi a hajam, az illata mondjuk tetszik, de ennyi amit el tudok mondani róla :)
Elhasználom ha mér megvettem, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Elhasználom ha mér megvettem, de nem fogom újravenni.

szanii

2020. augusztus 7.

Syoss keratin hővédő után szerettem volna valami mást kipróbálni. Nem rossz termék, az én göndör és felhosszú hajam elbírja, csak ha sokat fujok belole akkor bezsirosodik a hajam. Így nem használom minden hajvasalaskor, csak 1-2 alkalommal. Az ára baráti.
Amiért nem veszem ujra: borzalmas összetevők (parfum, alkohol denat)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Amiért nem veszem ujra: borzalmas összetevők (parfum, alkohol denat)

match50

2020. április 19.

Soha de soha újra!!
Arra azért kíváncsi lennék hogy hogy lehet hővédő, az amiben ennyire sok alkohol van.... Befújom a hajam érzem rendesen ahogy párolog az alkohol meg a szagát is... és ugye az alkohol az szárít... 1x használtam hajvasaláshoz és utána a hajam mint a száraz széna, és gubacolódik. Nagyon vacak, ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Soha de soha újra!!

Szilviams0118

2020. március 26.

eddig csalódás. hatására nagyon összegubancolódott a hajam, elnehezítette és alig tudok fésülködni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

babszem81

2020. március 20.

Az elődje az egyik kedvenc hajápolóm volt, gyorsan száradt a derékig érő hajam. Mióta 2fázisú lett, zsírosítja a hajamat, egy rémálom. Követelem vissza az ősét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 20.

fruzsi0105

2020. február 9.

Hat nem valami nagy durranas, de az arahoz kepest jol teljesit. Egyetlen problemam vele, hogy nagyon nehezen jon ki a a szorofejbol a cucc, mindig erolkodnom kell vele, van hogy be is ragad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

misshkitty701

2020. január 31.

Hajszárítás előtt szoktam használni (ritkán vasalás előtt). Árából kifolyólag nem vártam semmi különlegeset, ez be is teljesedett. Egy sima hővédő spray.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.