Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2016. február 17.

Kiszerelés:   30 ml és 125 ml
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kéz- és körömápoló balzsam kamillával, érzékeny bőrre

hannika9

2016. március 11.

Nagyon jó illata van, jól hidratál, kicsi, ezért elfér mindenhol. Pont táskába illő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.

TEr

2016. február 13.

Az illatát imádom, a körmeimet nagyon szépen erősítette, gyorsan beszívódik, az van ráírva, hogy napi 1x kell használni, de én reggel+ este kenem vele a kezem, 300ft-ért vettem meg a 125 ml-es kiszerelés, télre kicsit kevés, nem csodaszer, de én nagyon szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 13.

Orsivagyok

2016. február 6.

Én a mini utazót vettem meg ebből, de sajnos nekem nagyon vizes és semmi hidratálós nagy érzéseket nem adott :( De az illata finom, és jól beszívódik. Nem túl száraz napokon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

WVV

2016. február 4.

Elkezdtem ódzkodni a kamillás krémektől, annyira uncsinak gondoltam az illatukat. Nos erre ajándékba kaptam ezt a kézkrémet és nagyon tetszik az illata, olyan finom üde, "teás"... jaj nagyon tetszik! A hatása is nagyon kellemes, bársonyos tapintású lesz tőle a kezem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

zsazsa

2016. január 18.

Irodai használatra tökéletes, de azért ebben a hidegben az utcára nekem kevés. 200 Ft-ért sokat nem vártam tőle, el fogom használni, sőt lehet újra is veszem, mert könnyen beszívódik, nem fog ragadni a kezünk és az illata is kellemes, valamint a kis mérete is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

bnezsu

2016. január 17.

Még csak két napja használom, nagyon jó kézkrém: ár-érték arányban verhetetlen szerintem. Ekcéma szerű kiütések szoktak lenni a kézfejemen és ettől két nap alatt eltűnt szinte az összes pötty, kirepedezés, igaz kenem is rendesen. Az illata nekem pont kellemes, állaga elég sűrű és kevés kell belőle. Fogom még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

szaboanita1991

2016. január 1.

Ajándékba kaptam, és nagyon szeretem. Mosogatás miatt az kezem nagyon kiszárad és sokszor a mosogatószertől kiütéses lesz, de mostanában próbálom minden mosogatás után krémezni vele a kezem. Azóta nem reped be a bőröm és kiütés sem jelentkezett. Az illata nekem nem túl nagy kedvenc, viszont a hatásáért ezt teljesen elnézem neki. Az egyik legjobb kézkrémem ami valaha volt: könnyen felszívódik, nem ragad utána a kezem és nagyon jól ápolja a kézfejemet és a körömágyamat is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Fviki

2015. december 14.

Kellemes kézkrém nappalra. Ha éjszakára valami testesebbet használok, akkor nappalra tökéletes választás. Az illata nagyon emlékeztet a régi "kamill" kézkrémre. Ár-érték arányában tőlem öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 14.

kpityike

2015. december 14.

Nagyon szeretem. A legjobb kézkrém, többször újra vettem. Az egyetlen, aminek még mindig imádom az illatát. Bár télre nekem kevés, de többszöri használattal el tudom kerülni a kirepedezést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

aniita

2015. november 24.

Imádom az illatát. Ha nem is vált volna be a krém, az illata miatt tuti minden nap rákenném a kezemre. Szeretem, hidratál, viszont elég egy nagyon pici is belőle, mert kicsit folyékonyabb állaga van, és ha sokat kennék rá a kezemre, lehet nem száradna meg olyan gyorsan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid