Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judita, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém érzékeny bőrre, természetes kamillakivonattal és panthenollal

mstindigo

2012. szeptember 8.

Egy egészen jó kézkrém, bár túl sok elvárásom nincs is a kézkrémektől. Az összetevői nem a legszebbek, de elég szépen hidratálja a kezemet. Egyetlen dolog miatt választottam, van 30 ml-s tubusos kiszerelése, ami higienikus és a legkisebb táskámban is elfér. Tökéletes retikülbe való, amúgy van ennél jobb kézkrém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

ronicic

2012. szeptember 8.

Jó kis kézkrém, szépen puhítja, feltölti a bőrt, az ára is szuper.

Jó kis kézkrém, szépen puhítja, feltölti a bőrt, az ára is szuper.

Mona01

2012. augusztus 29.

Jó kis krém, de ezek a parabének...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Jó kis krém, de ezek a parabének...

ida.dosa

Korcsoport: >54
2012. augusztus 15.

Ár/érték arányban tökéletes! Finom az illata, nem ragad, gyorsan beszívódik. A körmömön is meglátszik, ha használom simább tőle. Újraveszem, ha elfogy, de sokáig elég, csillagos 5-ös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

majtika32

2012. augusztus 13.

Én nagyon szeretem a maga árkategóriájában, (olcsó) szerintem kiváló. Nagyon jó illata van, kamillás, de nem a megszokott kamilla. Szoktam szagolgatni is, csak úgy. :) Számomra a hidratálása is tökéletes, sokkal jobb, mint a gyümölcsös Baleás termékeké. Vízhiányos bőrre van, nekem meg elég száraz is a bőröm, a kézfejem meg szinte mindig, de főleg télen. Néha egész testre használom, úgy is jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

nikol

2012. július 25.

A nagy téli hidegben ez nekem kevés volt, de egyébként egy nem túl száraz bőrre biztos jó. Az én kézfejem sajnos extrém száraz! Egy 4 pontot szerintem megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 25.

Patinated

2012. július 5.

Nem túl erős a hidratálása, az illata viszont kellemes, és munkában, néha kiszáradó kézre tökéletes. Gyakoribb használatra, erősen száraz bőrre szerintem kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

este

2012. július 4.

Az árához képest elég jó. Kisebb mennyiség fel is szívódik szinte teljesen. Sajnos ennél jobbat még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 4.

Kispitypang

2012. július 3.

Szerintem ez egy rossz krém. Nem a legborzalmasabb, de rossz. Felkenés után nem szívódik rendesen be, egy csúszós filmréteget hagy a bőrön, akkor is ha csak minimális mennyiséget kenek, és nem érezném, hogy hidratálna. Pedig nekem nem kiszáradásra hajlamos a kezem, csak a túlzott kézmosás miatti szárad ki, és ezért kell rendszeresen kennem, de sajnos erre sem vált be.
Értékelés: 3* - ha már megvan, akkor elhasználom, de újravenni biztos, hogy nem fogom, akkor már inkább valami nagy kiszerelésű ipari kézkrémet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

csefylillus

2012. július 3.

Most ezt használom, mivel nagyon olcsó és jól működik. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Most ezt használom, mivel nagyon olcsó és jól működik. Csak ajánlani tudom.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.