Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judita, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém érzékeny bőrre, természetes kamillakivonattal és panthenollal

radioaktiva

2012. február 13.

Ez az S.O.S. kézkrémem - mindig a táskámban van a kisebb kiszerelésű. Gyorssegélynek remek, de éjszakára én is tartalmasabbat használok, kesztyűvel. Szeretem az illatát és hogy hamar beszívódik, az ára is baráti. Az összetevői miatt viszont csak 3-as :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 13.

Daenerys_Targaryen

2012. február 4.

Klassz kis termék, hatásos, finom illattal. Krémezés után egy ideig persze zsíros hatása van, de melyik kézkrémnek nem? Szerintem ez még bőven a könnyedebbek közül való - emiatt a különösen igénybevett kezekre talán nem gyógyír. Az ára is tökéletes, az embernek nincs lelkiismeret-furdalása, ha egy nap többször is a tubushoz nyúl :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

narancsdzsem

2012. január 31.

gyorsan beszívódik, és nagyon tetszik az illata! megy is az irodába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

gyorsan beszívódik, és nagyon tetszik az illata! megy is az irodába.

babyface

2012. január 19.

melóban szinte csak ezt használjuk. könnyen beszívódik és finom illata van, én viszont kerülöm a használatát a 3 féle parabén miatt. :S sajnos sok baleás termékről mondok le emiatt... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

honey021

2012. január 19.

Én szeretem, könnyen beszívódik, kellemes az illata. Az áráról már ne is beszéljünk 200 forintért vettem legutóbb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

Dindy

2011. december 28.

Nekem bejött ez a kézkrém, szépen ápolja a kezem, bár nekem nincs túlzottan kiszáradva, nem hagyom, hogy kirepedjen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 28.

Nico1984

2011. december 19.

Elég zsíros, ezért nehezen szívódik be. Nappalra nem a legideálisabb, de éjszakára tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 19.

médea

2011. december 12.

A kicsi 30 ml-es tubus volt, táskába vettem. Teljesen átlagos hidratáló krém, szerintem nem rossz, de az én száraz kezemre jobb egy tartalmasabb, zsírosabb krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 12.

gerbaud

2011. november 18.

Száraz kézre semmit nem ér, még csípi is nagyon. Ha keveset kentem, könnyen beszívódott, de minek. Ha többet kentem, nem szívódott fel, ragacsos maradt a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

momo

2011. november 16.

Nagy kiszereléssel vettem, mert éjszakára nagyon vastagon szoktam bekenni a kezem. Teljesen átlagos. Szeretem, hogy könnyű és kellemes az illata, főleg ezek miatt és az ára okán szoktam újravásárolni. Amikor kifújja a szél a kezem, akkor viszont önmagában annyit ér, mint döglött lónak a patkó. Ilyenkor 2-3 csepp mandulaolajjal felturbózom és kesztyűt (direkt erre a célra kitalált) húzok a kezemre éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 16.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.