Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judita, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém érzékeny bőrre, természetes kamillakivonattal és panthenollal

Judiit

2011. október 30.

Nem szerettem. Nagyon lassan szívódott be, hátrahagyva egy érdekes kicsit ragacsos érzetet . Nem vásároltam újra,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 30.

lilly77

2011. október 27.

Nagyon könnyen beszívódik a bőrömbe, szépen puhítja a köröm körüli bőrt is, az illatát is bírom, már többször újravásároltam ezt a krémet. Nekem normál bőröm van, nincs kiszáradva egyáltalán a kezem, de mosogatás után, és esténként szeretem ápolni. Száraz, kirepedezett kezekre azonban biztos kevés lenne, mivel ez egy egy könnyű állagú krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Nuckuruc

2011. október 22.

Nem a legjobb kézkrémem, de valamennyire azért rendbehozta a száraz kezemet, de a hatása csak pár óráig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 22.

sunshine565

2011. október 16.

Amikor először kipróbáltam akkor nagyon jó volt.Most már vagy megszokta a bőröm vagy nem tudom de idővel nálam nem volt már olyan jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 16.

koalapuding

2011. október 16.

Én úgy vettem meg hogy azért az összegért nem kár érte, hát többet nem veszek olyan mintha semmit nem kennék rá pedig eddig a baleás krémek mindig jók voltak de ez most nem jött össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 16.

pecsiseg

2011. október 12.

Nagyon száraz kezek esetén nem hidratál rendesen, lassan szívódik be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

Nagyon száraz kezek esetén nem hidratál rendesen, lassan szívódik be.

fatime

2011. szeptember 11.

Nekem szerencsére nem szokott úgy kiszáradni a kezem hogy vérezzen, tehát nekem ez a krém bőven elég, gyorsan beszívódik, meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 11.

kismag

2011. szeptember 6.

mini termékben vettem meg a táskámba, oda elmegy, de nem a kedvencem, nem vmi jól hidratál, ha nagyon gyorsan kell vmi arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

Tiffany

2011. szeptember 5.

Olcsó, de nem hidratál eléggé. Ha többször kenem egymás után vele a kezem, akkor is száraz marad. Nem tetszett az illata sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

coramie

2011. augusztus 30.

Jó kis krém, kellemes illattal, de tényleg csak enyhén száraz bőrre jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Jó kis krém, kellemes illattal, de tényleg csak enyhén száraz bőrre jó!

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.