Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judita, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém érzékeny bőrre, természetes kamillakivonattal és panthenollal

stella06

2011. augusztus 19.

Nagyon száraz, kirepedezett kezek esetén hatástalan, de enyhébb szárazságnál szerintem jó. Tényleg hamar felszívódik, nem hagy ragacsos réteget maga után, egész kellemes az illata és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Echan

2011. augusztus 19.

Kellemes illatú, meglepően jó felszívódó képességgel. Nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Kellemes illatú, meglepően jó felszívódó képességgel. Nem hagy zsíros érzetet.

mellesleg

2011. augusztus 19.

Könnyen beszívódik, jól hidratál, és sokáig elég. Nem a kedvencem, de abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

guapa

2011. augusztus 19.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó és hogy dm-es termék nagyon jó. Hamar beszívódik, táplál, egyszóval jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

musztafa

2011. július 22.

Nagyon jó ár-érték arány. Nem a legjobb kézkrém, amit lehet kapni, de én szeretem. Télen szerintem sem annyira jó, de a többi évszakban megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 22.

Inez

2011. július 11.

Tavasszal vettem egyet, azóta a kicsiből mindig van egy a táskámban. Nem lett a kedvencem az illata miatt, de jól beszivódós könnyű krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

CherryBlossom

2011. július 4.

Gyorsan beszívódik, de nem hidratált eléggé. És valamiért nekem az illata sem tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

csillag1219

2011. július 2.

Gyorsan beszívódik, viszonylag jól hidratál, az illata tipikus kamilla. Télre szerintem nem elegendő, de egyébként jó a hétköznapokban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 2.

barbel

2011. június 30.

Kellemes az illata, jó az állaga, és megéri az árát. :) Egyedül azt sajnálom, hogy hamar elfogy...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 30.

2011. április 25.

Sztem ötös. Csak ajánlani tudom. Jó illat, könnyen beszívódik, klasszul ápolja a kezet és a körmöket. Ár-érték arány is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 25.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.