Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judita, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém érzékeny bőrre, természetes kamillakivonattal és panthenollal

Petrus022

2014. július 4.

Sajnos nekem szinte semmit nem segített. Talán egy kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Sajnos nekem szinte semmit nem segített. Talán egy kicsit.

adra

2014. július 1.

Nekem nagyon gyengén teljesített, a hidratáló hatása nulla, és az illata sem tetszett.... Viszonylag jó áron van, viszont szerintem egy eveline kézkrém bio aloe verával százszor jobban teljesít. Nehezen szívódott be és utána filmes réteget hagyott. Nem használtam el és nem is venném újra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Ophelia

2014. május 15.

Jó kis termék, nem nagyon panaszkodtam még Balea kézkrémekre. Az illata nekem kicsit elmarad a többi mögött, de a hatásával elégedett vagyok, jól hidratál. Leginkább éjszakára használom, mert kicsit nehézkesen szívódik be. Szerintem legközelebb inkább az olívásat veszem újra, de ez is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

levendula72

2014. május 13.

Illata nekem tetszik, hidratálása olyan mint egy átlag kézkrémnek, viszont az én bőröm kicsit nehezen szívja be.
Nem lesz a kedvencem, de amit megvetem elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

Nem lesz a kedvencem, de amit megvetem elhasználom.

zs.star

2014. május 3.

Évek óta használom, a régi illat nekem jobban tetszett, de azért így is marad a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

tmscsilla

2014. április 30.

Nem rossz, az illatát kifejezetten szerettem, de sajnos nagyon száraz bőrre nem elég. Ha amúgy rendben volt a kezem, akkor fenntartotta a hidratáltságot, de ha nagyon kifújta a szél a bőrömet, akkor szinte semmit sem használt. Ha valaki elég következetes, és rendszeresen használja a kézkrémjét, akkor ajánlom, mert úgy egy nagyon jó kis krém - de ha csak tüneti kezelésre kellene, akkor felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

komzsuska

2014. április 30.

Szkeptikus vagyok a Balea-termékekkel kapcsolatban, de ez tényleg működik. Persze nem teszteltem mínusz fokokban, és mindig viselek kesztyűt (mármint az utcán).

FRISSÍTÉS: áh! sajnos elhamarkodottan ítéltem, hiába kenegetem, egy idő után alig hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Milne

2014. április 27.

Nekem nagyon könnyűnek tűnt elsőre, gyorsan beszívja a kezem, féltem is, hogy nem hidratál, de szerencsére igen. Mondjuk igazán kiszáradt bőrre sajnos kevés. Finom puhává teszi a kezet, még anyukám is megjegyezte, mikor kölcsönadtam neki, kézmosás után is érezte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

little lady

2014. április 8.

Kis kiszerelést vettem meg belőle kipróbálni és nekem tetszik az eredmény.Nagyon kiszáradt szokott lenni a kezem de ez tényleg felpuhította.Egy borsónyi is elég így sokáig tudom használni.Illata is tetszik azonban hagy maga után egy kis réteget ami csak pár órával később szűnik meg. Azonban megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 8.

barbiii_sz

2014. április 7.

Néhanapján használom ezt a kis krémet, megfelelően teljesít, ápolja és hidratálja a kezem. A kis kiszerelésének köszönhetően praktikus darab táskába is. Az egyik legjobb kézkrém, amit használni szoktam, nyáron különösen szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.