Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judita, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém érzékeny bőrre, természetes kamillakivonattal és panthenollal

Missbogarkaaa

2014. március 25.

Páromnak vásároltuk,akinek eléggé igénybe vett a keze,nagyon jól vizsgázott,ahogy ez jó minőségű kézkrémnek kell! És eléggé sokáig elég egy tubus,árban is nagyon kedvező !!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 25.

grosesaxl

2014. március 20.

Vettem ma ebből egy kicsi kiszerelést, hogy legyen valami mindig a táskámban. A sok késmosástól halt meg a kezemen a bőr, annyira száraz lett mostanra,hogy csíp és ég reggeltől estig... Kipróbáltam itthon, egész jó kis krém, pláne ahhoz képest, hogy kb fillérekért vettem. Az illatával elvagyok, semmi különöset nem érzek. Hidratál is, megnyugtatta kicsit a száraz bőrömet De alapból Garnier kézkrémet használok, azért ez annak nincs a közelében sem. De még így is 4 csillag jár neki,mert olcsó és összességében teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

kovacsrekaa

2014. március 3.

Nem olyan régen vettem 350 ft-ért a dm-ben. Az illata tetszik, jól kenhető, a kezem finom puha tőle :) (nekem nagyon száraz bőröm van)

Update: Szeretem, ujra vettem :) Pici is eleg, jol hidratal :) Uj csomagolasa sokkal jobb es mennyei az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

kfanni

2014. február 27.

Nincsenek (szerencsére) túl száraz kezeim, szóval nálam legtöbbször a kézkrémek csak azért kerülnek elő, hogy kielégítsem a kenegetési mániámat, no meg imádom, ha illatoznak a mancsaim. Hidratálóképességéről nem tudok nyilatkozni, ezen a téren nincsenek is nagy igényeim, de nem is az általam szeretett illatos csoda, mégis mindig megtalálható egy a kis kiszerelésből a táskámban. Pici, jó az ára és praktikus, ez a jó benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 27.

Pici Tini Girl

Korcsoport: < 18
2014. február 19.

Imádnivaló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. február 19.

Imádnivaló!

Lotheg

2014. február 16.

ANyukámtól kaptam régebben. hasznltam amíg el nem fogyott. Nem lett kedvenc tette a dolgát, és végre amit nem kellet óránként őjra kenni, hogy hatásos legyen, körömágybőrömet is rendbetette szóval egész jú kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Drusee

2014. február 6.

Nem rossz kézkrém, de nem is jó. Nekem nehezen szívódik be, kicsit ragad, de a hatása egész tisztességes. De a szaga.. nem, ennek nem illata van.... a romlott kamillateára emlékeztet és nem tudom megszokni. Egynek elmegy, de nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Alien

2014. február 6.

Nem segített túl sokat. :/ És az állaga is nagyon furcsa, plusz az illata se tetszett nekem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 6.

kontrakcio

2014. január 20.

Egy minit vettem ebből a táskámba, de nem tudtam elhasználni, nem jött be. Valahogy nem jó az állaga, túl folyós, nem pedig krémes... 5 percig kellett dörzsölgetni a kezem, mire úgy éreztem, hogy nagyjából beszívódott. Egy kicsit talán hidratál, de messze nem eleget. Az illata zavaróan erős, és még csak nem is jó (bár ez végülis ízlés kérdése).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Demonshadow

2014. január 20.

Használat után sokáig ragadok, ami még elviselhető lenne, ha amúgy csodaszer lenne. De nem. Napi 20-30 alkalommal is bekentem vele a kezem, de ennek ellenére semmit sem segített rajtam. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.