Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judita, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém érzékeny bőrre, természetes kamillakivonattal és panthenollal

Wiwike

2013. augusztus 14.

Hidegebb időkben hű társam a kicsike. Mindennapos használatra van kényszerítve! :) Szeretem,ebben az árkategóriában a legjobb. Ja és I ❤ Balea. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Isteni illata van, sokáig érződik, belengi a szobát, biztos, hogy újra fogom vásárolni! A hatásával is meg vagyok elégedve, bár az én extra száraz kezemre télen az urea-s jobb! Bárcsak lenne ilyen testápolóban is :-) <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Kodi

2013. augusztus 9.

A kis kiszerelést vettem meg a táskámba. Pár használat után azt vettem észre, hogy amikor dolgozom bele a kezeimbe, valami kamillaillattal fedett kőolajszagot érzek. Nem tudom, hogy nem-e romlott a krém, lehet, hogy a kis kiszerelést nem veszik annyira... nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

kremimado

2013. augusztus 4.

Csak úgy random vettem egyet. Hát nem tudom. Szeretem a Baleás termékeket,de ez nem annyita az igazi. Nekem nehezen szívódott be,kicsit ragacsos lett tőle a kezem. Az illata viszont jó.A testvéreit jobban szeretem,de azért ezt is elhasználom. Újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Októberi Lány

2013. július 19.

Ár/érték arányban tök jó. Az összetevők lehetnének jobbak, de annyira nem gázosak. Illata nem zavaró, sőt, egész kellemes, ez a kézkrémeknél nálam fontos tényező. Viszonylag hamar felszívódik, nem lesz utána ragacsos a kezem. Mondjuk, ha utána 1-2 órával később kezet mosok, lejön egy kicsi, szóval valami visszamarad azért. De megfizethető kézkrém kategóriában ez volt eddig a legjobb, szeretem, hogy ilyen kicsi, befér a tatyómba, és emiatt is van, hogy az ára igazán baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

timea_fekete

2013. július 5.

Nem rossz kézkrém, de télen semmit nem ér igazából. Inkább nyáron használom ezt a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Hatásra jó, de a parabenek elég csúnyák benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Hatásra jó, de a parabenek elég csúnyák benne.

Avril

2013. június 12.

Nekem nincs semmi problémám vele különösebben :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 12.

Nekem nincs semmi problémám vele különösebben :)

nayao

2013. június 3.

Fogjuk rá beszívódott, de nem hozta annyira látványosan helyre a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Fogjuk rá beszívódott, de nem hozta annyira látványosan helyre a kezem.

lillaaa

2013. május 9.

Nem rossz, bár a csontig száradt kezeket nem hozza rendbe, sőt egy fura zsíros réteg marad a kezemen a használata után. Mindegy azért itthon tartok belőle egyet végszükség esetére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.