Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judita, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém érzékeny bőrre, természetes kamillakivonattal és panthenollal

liviaraganyi

2013. március 18.

Szerintem az egyik legjobb ár-érték arányú kézkrém és összetevőiben is rendben van, kellemes, hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 18.

fdorottya

2013. február 28.

Az illata kellemes, az ára jó, de amúgy semmit nem ér! Sajnos ilyen az összes Balea termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

szatmarijuli

2013. február 22.

Közel sem a legjobb kézkrém, amit valaha használtam, de megéri az árát. És kis kiszerelésben is kapható, amit gyakran vásárolok a táskámba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

Bekzz

2013. február 17.

Nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik, és kellemes az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

Nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik, és kellemes az illata :)

angeltear

2013. február 14.

Jó kis cucc, igaz az én kezem még a legnagyobb télben sem szárad ki durván, de akciós volt így gondoltam kipróbálom. Tényleg kissé olajos marad a bőröm utána de nekem pár perc után beszívódik, az illata kellemes. Nagyon jól hidratál, még a körömágybőrömet is. Jó sokáig elég lesz, mivel kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Monee

2013. február 13.

Amikor megláttam anno az árát DM-ben, úgy gondoltam, nem nagy pénzkidobás kipróbálni, ma már úgy gondolom, hogy az...Napi 20x kentem a kezem vele, minden kézmosás után újra és újra, mert különben semmit sem ért. Így viszont baromi gyorsan fogyott. Valahogy a bőröm sem akarta beszívni, ahogy itt többen írják, zsíros érzetet hagyott maga után. A végét már el sem használatam. Egy ideje már csak paraben mentes termékeket használok, így szóba sem jöhet többet nálam ez a kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 13.

macska29

2013. február 12.

Kellemes illatú, gyorsan beszívódó kézkrém. Nekem sokkal jobban tetszik, mint a Rossmann-os Isana!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

zajax90

2013. január 31.

Nekem eddig ez a kézkrém vált be a legjobban.Nagyon-nagyon szeretem.Más kézkrémek a nyomába sem érnek,legalábbis az én kezem szerint,úgyhogy már a sokadik darabot szereztem be belőle.Remélem,még jó sokáig kapható lesz a boltokban ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Enca

2013. január 27.

Olcsó, jó, könnyen felszívódó krém, nem hagy maga után zsíros, olajos nyomokat... krémezés után 4-5 perccel már nyugodtan "feledhetem" papíron a kezem, nem marad nyoma. Szívesen használom, az illata normál kamillás illat. Nem csodakrém, de ár-érték arányban megfelelő. Nem agyonrepedezett, kiszáradt kézre ajánlott, inkább normál bőrt tartja szinten mosogatás, szappanhasználat, hideg szél esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Hertha

2013. január 20.

Egy olcsó, de nagyon jó kézkrém, télen ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Egy olcsó, de nagyon jó kézkrém, télen ezt használom.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.