Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judita, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém érzékeny bőrre, természetes kamillakivonattal és panthenollal

Naturka

2012. november 7.

Elég száraz a kezem, krém nélkül nem bírnám, de sajnos ez nem vált be. Inkább csak zsíros felületű lett tőle a bőröm és úgy nem jó semmit megfogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

lubi

2012. november 6.

Az én kezem nem száraz sem télen, sem nyáron, gyakorlatilag csak azért használok kézkrémet, mert kiskoromban anyukám mindig bekente a kezemet, és ez úgy megszokássá vált.. :) Ezért nem is választok soha drága kézkrémet, hiszen nekem majdnem mindegyik ugyanúgy hat... Meg vagyok ezzel a krémmel elégedve egyébként! Hátránya, hogy mikor először használtam meglepődtem, hogy mennyire zsíros, tutira nem fog beszívódni... de tévedtem. azért nem fél másodperc alatt, de azért beszívódott és nem volt ragacsos a kezem utána. Volt egy másik kézkrém amit jobban szerettem ennél, de ezt mindenképp elfogom használni, és vagy kipróbálok egy újat, vagy visszatérek a másikhoz. Ezért csak 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

orchidea8627

2012. november 2.

Nem hidratált eléggé, csúszkált a kezemen és nem szívódott be, az illata meg annyira ingerelte az orromat hogy úgy prüszköltem tőle egész nap mint egy náthás macska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

nikikee97

2012. november 2.

Én nem szeretem ezt a kézkrémet, hidratáló hatása majdhogynem egyenlő a 0-val. Az illata jó és viszonylag hamar beszívódik, de mit ér, ha nem hidratálja a kezeimet? Ráadásul ragacsos érzetű marad a bőröm utána. Az ára viszont nagyon baráti volt, ezért jár neki a 2 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 2.

ivy18

2012. október 2.

A Rossmann-os kamillás kézkrémet cseréltem le erre, és sokkal jobban bevált. Könnyen beszívódik, és az illata is sokkal jobb. Hidegebb időkben nem lesz elég, de máskor szívesen használom ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Dynu

2012. október 2.

Jó az illata, könnyen beszívódik, de nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Jó az illata, könnyen beszívódik, de nem hidratál eléggé.

g.lindus85

2012. október 1.

A Kamill kézkrém helyett vettem, próbaképpen. Pozitívan csalódtam, mert gyorsan beszívódik és az illata is jó. Nekem kb. ugyan úgy hidratálta a kezem, mint a hason ló drágább társai. Habár télen, azért naponta többször kell kennem, h hatásos legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

koan

2012. szeptember 28.

Elhasználtam már belőle jó pár tubussal és nagyon szerettem az illatát is, csak egy idő után ráuntam. Hidratálás szempontjából, gyenge, inkább csak megelőzésre jó vagy nyáron, télen kevés. Könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

rmonika74

2012. szeptember 18.

nekem a legjobb kézkrém. bár amióta ezt az oldalt látogatom, s jobban megnézem a krémek, s mindenfélék összetevőit..hááát, nem is tudom, hogy kenhetünk-e magunkra valamit egyáltalán, amiben nincsen valami károsnak vélt anyag? :) max. kiszaladunk a szabadba, s belehempergünk a csalánosba :)
szóval, szeretem ezt a kézkrémet, naponta többször használom. nekem könnyen beszívódik, erősíti a körmöt, s puha tapintású a kezem. ez az egyetlen egy kézkrém, amit a párom használ, mert nem szereti a nehezen felszívódó krémeket a bőrén...nekünk jobban bevált, mint pl. a kamill.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Eszter0209

2012. szeptember 17.

Az illatával nincs bajom, de amire beszívja a bőröm az kész szenvedés. Ha elfogy, többet nem veszek. Ráadásul ahhoz képest, hogy kamillás, az összetevők közül szinte abból van a legkevesebb benne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.