Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelai, Módosítva: 2014. október 13.

Kategória:   Kézkrémek

Ápolja az igénybevett és száraz bőrt.

maycily

2013. október 20.

Najó, sos kérkrémnek vettem meg, hogy ilyen májkrém időben kinézzen valahogy a kezem, de két hét használat után egyszerűen lehámlott a tenyerem!!!! Mivel nem használok más új terméket, ezért ráhúzom a vizes lepedőt, bye bye!
De gondolom ha arcomra kenném, hogy lehámlassza a ragyákat, csak jól táplált és zsiros arcom lenne...murphy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

Lilla91

2013. szeptember 3.

Imádom ezt a kézkrémet. Gyorsan beszívódik, hidratálja a kezemet és kellemes az illata, és bónusz ként nagyon olcsó is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

kalmaniki

2013. augusztus 10.

Egész jól hidratál, olcsó, csak az illata nem tetszik, volt már ennél sokkal jobb kézkrémem is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

dorothea

2013. július 29.

Szeretem, jobban bevált, mint az essence kézkrémei (az illatukat szeretem, de a hidratálásuk nekem nulla...), tetszik az illata, és szépen hidratálja a kezem. A körömágyamra ez a krém sem hat, de ezt már megszoktam... :) Ami zavar benne, hogy - számomra - egy kicsit lassan szívódik be, de táskában tartós, szükség esetén használatos kézkrémnek megfelel. Még keresem az igazit, de mivel nincsenek vele rossz tapasztalataim és az ára is nagyon kedvező, tőlem egy négyest kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

rowan

2013. július 24.

Jól teljesít, finom az illata, és könnyű eloszlatni. Hamar beszívódik, de hagy maga után egy vékony réteget, ha kicsit kimelegszem, máris mintha nyálkás lennék... Nagyon igénybe vett kézre mást használnék. Viszont olcsó, ár-érték aránya jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

szonja

2013. július 19.

Nem annyira szeretem annak ellenére sem hogy viszonylag gyorsan beszívódik (azért vettem meg mert az Essence málnás csokitorta kézkrémje már nem kapható) és azt kell hogy mondjam hogy nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 19.

mankusz

Korcsoport: >54
2013. június 25.

Véletlenül vettem először. Kipróbáltam, nagyon kellemes az illata, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 25.

nayao

2013. június 9.

Szerettem használni. Kellemes az illata is, és árarányos, illetve hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Szerettem használni. Kellemes az illata is, és árarányos, illetve hatékony.

Hópihe2011

2013. június 4.

Egyszer kipróbáltam,mert épp nem kaptam ureás kézkrémet.Nem szívódott be rendesen,utána volt egy maszkszerű hatás a kezemen,s nem is volt szépen hidratált.Bár lehet,az én bőrömmel van gond,mivel az ureás kézkrémen kívül mindegyik ugyanezt a hatást váltotta ki nálam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

csicseriborsó

2013. május 12.

Ez volt akkor a legolcsóbb kézkrém a dm-ben, ezért is vettem meg, de nem volt túl jó. Az illata jó, de nem szívódik be rendesen és a durvábban kisebesedett kézen nem segít, szóval újravenni semmiképp nem fogom, legyen akármilyen olcsó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.