Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelai, Módosítva: 2014. október 13.

Kategória:   Kézkrémek

Ápolja az igénybevett és száraz bőrt.

annika

2013. február 4.

Nekem semmi bajom az illatával :) Sokáig elég, jó árban van és nem utolsó sorban használ is, még az én nagyon száraz kezemet is helyrehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Szofi

2013. február 1.

Ezen a télen eddig valami csodával határos módon nem száradt ki brutálisan a kezem - le is kopogom gyorsan. Így ezt a "picit száraz" kezemet teljesen jól karbantartja. Egy borsónyi tényleg elég, különben lassan szívódik fel. Illata nem rossz, nem is kedvencem. Ezért az árért korrekt cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

devcat

2013. január 28.

Tetszik az illata, ha túl sokat nyom a kezére az ember lánya, nem szívódik fel hamar, a titka, hogy kevés kell belőle, nagyon jól hidratál-táplál. Ajánlom, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

zsofigirl

2013. január 26.

Az illata tetszik, de nekem nem szívódik fel hamar, sokáig érzem a kezemen, csúszik-ragad. Megvettem, elhasználom, de többet nem veszek majd.

Később: Rájöttem, hogy nagyon picit kell tenni, épp egy pici cseppet, és akkor hamar és jól beszívódik. Megy a plusz egy pont, mert így már szívesen használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Hertha

2013. január 20.

A kamillás mellett ezt szoktam még használni, nagyon meg vagyok vele elégedve, ennek az illatát is imádom, és klasszul rendben tartja a kezemet télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Natalka

2013. január 18.

Szuper kézkrém, simán kenterbe veri drágább társait! Jó állagú, finom illatú (én szeretem, de mindenkinek más az ízlése), jól hidratál, és ami a legfontosabb: gyorsan beszívódik. Nincs zsíros utánérzés, és sokáig puha a kezem.
Megjegyzés: A múltkor egy barátnőm is elkérte, mert ő Lusht használt, de nem szerette, úgy kapta. Meglepte őt is, hogy ez a pár száz forintos krém milyen szuper, azóta ő is ezt használja :)

update: huppsz, kicsit módosítok: ezt az igazi téli, havas-nyirkos, hideg szeles időt annyira nem bírja... többször kell krémezni, hamarabb "elmegy" a hatása :/ úgyhogy csak 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

szpirita

2013. január 15.

Jó kis krém, de az illata nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Jó kis krém, de az illata nekem nem tetszik.

justagirl

2013. január 2.

Komolyan mondom függővé tesz ez a hely, állok a dm-ben telefonnal a kezemben és vajon mit csinálok?
Amúgy nagyon szuper kis krémecske 100ml, most akciósan 350Ft, szerintem vissza fogok menni, veszek még egyet belőle, mert mikor megláttam, hogy az 50 ml-es Hymalaya akciósan még több is mint ez, elment a kedvem a márkától.
Elsőre nagyon folyósnak tűnt ez a krém, gondoltam is hogy egy év mire beszívódik, de egyébként csalódtam az előítéleteimben, egy vonatmegálló alatt megszáradtam.
Az illattt kifogásoltátok még, én nem nagyon érzem a szagokat, csak az erősebbeket, nem tűnik kellemetlennek.
Amúgy normál-száraz bőröm van, elég szokott lenni a testápoló kivéve télen, ezért vettem meg, tehát csaj ajánlani tudom, amíg akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Doma

2012. december 21.

Elég jó kis krém, nagyon jól hidratál, ez nálam főleg abból látszik, hogy a körmöm körül is puha és sima lett a bőr, amit eddig semmivel nem sikerült elérnem. Az illata egy picit mű, de azért rá lehet fogni, hogy olívás- és végülis egész kellemes. Az az egy baja van, hogy egy kicsit lassan szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

KergePárduc

2012. december 21.

Ár/érték arányban verhetetlen!!
Sok kézkrémet kipróbáltam már, és ez a kedvencem. Sajnos ilyenkor télen véresre kirepedezik a kezem, annyira száraz. Ha csak vízzel érintkezik kennem is kell be mert nagyon fáj. Ő viszont sokat segített, szép puha a kezem tőle és a repedezést is gyorsan helyre rántja, ha véletlenül elfelejtem bekenni a kezem mielőtt kimegyek a hidegre. Mindenhová magammal viszem :)
Az illata nem a kedvencem, de a hatás (és az ára!!) kárpótol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Ár/érték arányban verhetetlen!!
Az illata nem a kedvencem, de a hatás (és az ára!!) kárpótol :)

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.