Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelai, Módosítva: 2014. október 13.

Kategória:   Kézkrémek

Ápolja az igénybevett és száraz bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

kati545

2012. december 15.

Édesanya használja, s ő szereti nagyon, elégedett vele. Nekem túl krémes, jobban szeretem a kissé szilárdabb kézkrémeket. Amúgy a hatása nekem is bejött, csak oda kell figyelni mennyit teszek a kezemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

kazlas

2012. november 8.

Anyukám nagy kedvence :) Mindig tart a kocsijában egy ilyet, mindkettőnknek nagyon könnyen kiszárad a bőre, szóval jól jön, hamar fogy. :D Hamar szívódik fel, utána kellemes érzés szerintem, az illata se túl tömény. 4-es :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Akane

2012. november 1.

Az ureás krém után vettem ezt, éppen le volt akciózva, és nagyon szeretem. :) Az akciós árához képest duplán megérte, hogy megvettem. :) Nagyon jó krémes, közepesen sűrű a textúrája, hamar beszívódik, és enyhén "zöld teás" illata van, összességében kellemes. :) Ajánlom, főleg extra száraz, repedezett bőrre. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.

adabloggerina

2012. október 25.

Kellemes az illata, viszonylag gyorsan beszívódik és nem hagy maga mögött ragacsos érzést. Télen nagyon szeretem, mert jól hidratál, nyáron viszont nekem túl nehéz, zsíros krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

eo

2012. október 10.

Igazi táskába dobós kézkrém. Én szeretem az illatát, állagát is, de érdemes megszaglászni, kipróbálni megvétel előtt, mert nem mindenkinek jön be. Én is azt mondanám, hogy átlagnál kicsit jobb kézkrém, de vannak persze jobbak is. Ugyanakkor ár/érték arányban szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

anabela

2012. október 6.

elégedett vagyok vele, egyszerű, jól ellátja a feladatát. hamar beszívódik, nem maradok sokáig ragacsos, kellemes, szolid illata van, szerintem normál kézbőrre teljesen megfelelő, nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. július 6.

Nehezen szívódik be, nem hidratál eléggé, és furcsa a szaga, behoztam a munkahelyre hátha itt elfogy (sokszor kell krémeznem a kezem), de inkább nem kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

vigedinaeva

2012. július 4.

Nagyon finom olívás az illata és jól beszívódik, a kéz pihe-puha lesz tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

Nagyon finom olívás az illata és jól beszívódik, a kéz pihe-puha lesz tőle :)

la.petite.peste

2012. május 22.

Kellemes, elég jól beszívódik, az átlagnál picit jobban hidratál, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Wyctorie

2012. május 13.

Nekem az átlagosnál jobban teljesít, az enyhén kiszáradt kézfejemet hamar rendbe hozta. Nem vagyok egyébként egy nagy kézkrémezős, néha eszembe jut, vagy ha már kezdem száraznak érezni a kezem, akkor esténként vastagan bekenem vele. Erre tökéletesen megfelel, de csodát nem érdemes tőle várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.