Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelai, Módosítva: 2014. október 13.

Kategória:   Kézkrémek

Ápolja az igénybevett és száraz bőrt.

Széncinke

2012. február 3.

Nekem kicsit nehezebben szívódik be, de téli kézkrémnek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Nekem kicsit nehezebben szívódik be, de téli kézkrémnek jó.

Krikri

2012. január 23.

Hogy miért erre esett a választásom nem tudom, mert minden formájában utálom az olívát. Nekem nem vált be nem csak az illata miatt. Szinte semmi nem szívódott be belőle, le kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

mstindigo

2012. január 22.

Egész jó, de semmi extra. Nekem olyan felejtős. Egyszer vettem, elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 22.

Dindy

2012. január 21.

Épp ezt a féle kézkrémet használom és meg vagyok vele elégedve. Nagyon finom "zöld" illata van, és tökéletesen helyre teszi a kiszáradt kéz bőrét. :-)
Éjszakára jó vastagon felkenem és reggelre jól hidratált lesz, nappalra kisebb mennyiségben jól felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 21.

Lorelai

2012. január 8.

Ő a kedvenc kézkrémem. Régen annyira utáltam, ahogy a kézkrém még krémezés után is sokáig ott "csúszkál" az ujjaim között, volt hogy inkább be sem kentem egyáltalán.:)

Ez az olívás nagyon gyorsan, pár perc alatt felszívódik, nem hagy maga után "zsíros" érzetet, ugyanakkor érezhetően hidratált lesz a kezem, sőt ez még kézmosás után sem múlik el hipp-hopp. Nem mellesleg isteni jó az illata, és nagyon jó áron lehet kapni. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.