Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Kézkrémek

A Balea kézkrém összetevői, a természetes olívaolaj, az értékes olíva vaj és a panthenol intenzíven ápolják az igénybevett és száraz kézbőrt. A bőr feszülés érzete csökken.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

viki1200

2017. december 13.

300 forintért vettem, ami nem sok, de a hatása is az árával arányos. Először esik meg velem, hogy szárazak a kezeim. Próbáltam már más kézkrémet is a Baleá-tól, és azok sokkal jobban hidratáltak. Az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Ingrid123

2017. november 25.

Nekem annyira nem jön be az illata, ráadásul a hidratálást is kevésnek találom. Valóban elég száraz a bőröm, de ez a kézkrém szinte semmit nem javít a tenyeremen. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 25.

eszterker

2017. november 1.

Lefekvés előtt használom, gyorsan beszívódik, de nem hidratál olyan jól, ha nagyon ki van száradva a kezem, akkor többször egymás után újrakenem vele, úgy helyreteszi a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

wboo

2017. szeptember 13.

Nekem tökéletesen bevált, beszívódik, hidratál, puhít, jó illatú, és nagyon olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

erika81

2017. július 17.

Melegben szerencsére elég ha csak este krémezem be a kezem lefekvés előtt. Nyárra jó, de szerintem hidegebb időben csúnyán elvérezne. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Sarene

2017. március 27.

Az illata nekem nagyon tetszik, de az ureás verzióhoz hasonlóan, kézmosásnál ennek is eltűnik a selymes ápoló érzete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Zsaninyusza

2017. március 24.

Sokáig ez volt a favorit. Közepesen gyors a beszívódása, de cserébe jól hidratál. Aztán megtaláltam a Glady munkavédelmi kézkrémet és azóta kicsit mellőzöm. Van belőle otthon, tetszik az illata, de a cserepes kézre már nem ezt használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Nicu

2017. március 7.

Sajnos a nagyon száraz kezeimet alig hidratálja. Híg állagú, talán majd a jobb időben elég lesz. Viszont finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

pocakoslany

2017. február 12.

Abszolút verhetetlen ár / érték arányban, Én ma 300 Ft körül vettem. Könnyű, nem ragacsos és jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

zsii

2017. február 11.

Elég jól hidratál, de túl híg, ő a megfelel kategória. Ár-érték arányban viszont verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak