Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Kézkrémek

A Balea kézkrém összetevői, a természetes olívaolaj, az értékes olíva vaj és a panthenol intenzíven ápolják az igénybevett és száraz kézbőrt. A bőr feszülés érzete csökken.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

saretta

2017. február 6.

Az egyik kedvenc kézkrémem. Most mondjuk télre a lilát vettem (2in1 kézkrém és pakolás), de amúgy tökéletes, hamar beszívódik, rendbeteszi a száraz kezeket, az illata is fincsi és az összetevői is viszonylag rendben vannak. A Balea kézkrémek ár-érték arányban szerintem verhetetlenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Boombapple

2017. január 8.

A Dm-ben le van árazva 200 forintra, így azt gondoltam, miért is ne? Ennyiért megéri.
De arra nem számítottam, hogy csodaszert veszek. Egyszerre olajos, vizes és zsíros krém. Iszonyat hamar beszívja a bőröm és pihe-puha, illatos kezeim lesznek tőle. Biztos, hogy beszerzek még belőle egy pár tubussal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

stiles

2016. november 4.

Eleinte nagyon szerettem, de 2-3 hónap elteltével iszonyatosan elkezdte csípni a bôrömet és allergiás reakciót váltott ki, pici piros pöttyökkel lett tele a kézfejem. Odaadtam anyukámnak, ô szerette és elhasználta, de az én bôröm valamiért nem tolerálja ezt a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

Elyana

2016. október 9.

Volt egy kis problémám a gyakori kézmosás és a hirtelen beállt hideg miatt, de egy hét alatt rendbe hozta a fájdalmas kiszáradt részeket. Az illata pedig nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Mariann88

2016. október 8.

Nem ismertem eddig a balea kézkrémeket, de ez nagyon jó! Gyorsan beszívódik, kellemes az illata, állaga és jól is hidratálja a bőrt. Lehet, hogy a legszárazabb bőrrel nem tud mit kezdeni, de megelőzésre és szinten tartásra nagyon jó, és nekem pont erre van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

babaga

2016. június 20.

Az ár-érték arányt is figyelembe véve nagyon jól teljesít. Kellemes illata van, könnyen felvihető és gyorsan beszívódik. A közvetlen felvitel után puha, hidratált érzést biztosít, ám pl. nagytakarításkor, amikor mindenféle tisztítószerrel "bűvészkedem", ez a krém nem elegendő hidratálást biztosít az extrém módon kiszáradt bőrömnek. Ezért a négy csillag az öt helyett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

Fgucci

2016. május 17.

Nagyon szeretem az illatát, nekem bevált, jól hidratál, nem hagy ragacsos érzést, nagyon gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

FKingu

2016. május 10.

Imádom az illatát, mivel nem kell extrém hidratálás a kezemnek, így számomra tökéletes. Lehetne ebből is mini verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

vándor

2016. március 30.

Könnyed krém gyorsan beszívódik, de az extra száraz kezemre sajnos nem elég. Nyárra kiváló volt, amikor csak minimális ápolásra volt szükség. Az illata nagyon tetszik, ár-érték arányban korrekt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

Bellz95

2016. január 27.

Ár-érték arányban teljesen jó, finom az illata, hidratálni bár hidratál, de ez pár óra után már nem érezhető. Egynek jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak