Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Kézkrémek

A Balea kézkrém összetevői, a természetes olívaolaj, az értékes olíva vaj és a panthenol intenzíven ápolják az igénybevett és száraz kézbőrt. A bőr feszülés érzete csökken.

Noncs

2016. január 23.

Nem rossz krém, az illata jó, de sajnos nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Nem rossz krém, az illata jó, de sajnos nem hidratál eléggé.

missmomsen

2016. január 6.

Ár-érték megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Ár-érték megfelelő.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. január 5.

Szeretem minden este ezt használom. Nem hagy zsíros érzést gyorsan beszívódik és nagyon jó puha lesz a kezem pár nap után is. A csomagolása már megváltozott de az mindegy így is nagyon szeretem. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 5.

keresztesivett

2015. december 18.

Megfelelően hidratál, az illata kiváló, jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 18.

Megfelelően hidratál, az illata kiváló, jó ár-érték arány.

Stim

2015. december 2.

Finom illatú, hamar beszívódik. A száraz kezet azonnal bepuhítja. -1 csillag, mert ez a hatás hamar elmúlik, újra száraz lesz a kéz kis idő múlva. De az ára verhetetlen, Balea termékhez megszokott módon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

xbox

2015. november 24.

Ez egy olcsó és viszonylag jó kézkrém. Nem ragad utána a a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 24.

Ez egy olcsó és viszonylag jó kézkrém. Nem ragad utána a a kezem.

bellabloom

2015. november 16.

Ó, a kedves nem-bepattintod-becsapkodod kézkrém... Édesapám minden egyes alkalommal felébredt a kupak zajára, amikor édesanyámnak kedve szottyant bekenni a kezét. :D

Poénokat félretéve elég nehéz krém, kicsit nehezen is szívódik be. Az illata kellemes. Nem csodaszer, egynek elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

bubita

2015. október 26.

Az illata tetszik és a hatása is jó, viszont kicsit nehezen szívódik be, viszont miután beszívódott nem is érződik a kézen. Egynek elmegy, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Vilcsi

2015. október 14.

Munkában használom(iroda), a gyors hidratálásra elég, de hígabb állagú és sajnos mélyebb hidratálásra nem alkalmas. Ettől eltekintve finom virágos az illata és simán el lehet használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

FeketePiroska

2015. október 8.

igazából nem is tudom hogy mit mondjak erre a termékre... ha napközben használom kiszárítja kezem :D a este akkor reggelre finom puha és hidratált lesz tőle :D nem tudom miért van ez. De igazából azóta lett ilyen "pikkelyes" a kezem amióta elkezdtem használni... szerintem allergiás lehetek a kézkrémek valamelyik összetevőjére, mert más termékeknél is gyakran tapasztalom ezt. Nekem a testápolók általában jobban beválnak kézápolásra, de ezt valahogy mindig elfelejtem és elcsábulok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak