Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Kézkrémek

A Balea kézkrém összetevői, a természetes olívaolaj, az értékes olíva vaj és a panthenol intenzíven ápolják az igénybevett és száraz kézbőrt. A bőr feszülés érzete csökken.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Zaynab

2015. augusztus 31.

Az illata valóban nem olívás, hanem inkább gyöngyvirágos (szerintem). Én naponta 2-3 alkalommal is használom és megkedveltem. Kellemes, első kézmosás után is a kézen marad (régi típusú szappannal viszont lejön elsőre általában).
Nekem is ekcémás a kezem és azt tudom elmondani, mint howlite, hogy nem irritálta jobban a kezemet, sőt, mintha jó is lett volna kicsit.
Hezitálok, hogy újravegyem-e, mert oké, hogy nem volt annyira rossz, na de jó sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Howlite

2015. augusztus 28.

Finom illat, gyorsan beszívódik, jól hidratál, jó az ára. Anyum is használja, ekcémás a keze, és szépen enyhíti( sajnos nem viszi le, de legalább ennyit ad).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

nettike

2015. április 4.

Ez az a kézkrém ami nagyon nem vált be sajnos... az illata sem olyan amilyet elvártam volna tőle.. de ha bemenem vele a kezeimet még 1 óra múlva sem szívódik be , és ha lemosom ugyanolyan száraz marad az kezem ..mintha be sem kentem volna semmivel.. nekem apszolute csalódás volt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Pipszi

2015. március 12.

Én szeretem,nagyon jó az illata, hamar beszívódik és puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Én szeretem,nagyon jó az illata, hamar beszívódik és puha lesz tőle a bőröm.

prehalekjudit

2015. január 22.

Egyik nagy kedvencem a Himalaya kézkrém mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 22.

Egyik nagy kedvencem a Himalaya kézkrém mellett.

Lorigil

2015. január 21.

Nagyon jó kis kézkrém. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, hosszan ápol, jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

vikkimore

2014. december 1.

Egy átlagos kézkrém, semmi extra, de az én kezeimnek ez pont elég. Az illatát pedig imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

szupiné

2014. november 14.

Direkt egy könnyebb állagú kézkrémnek vettem, ezt használom ősszel+tavasszal +ezt hurcolom napközben, mert könnyebben beszívódik, mint a ,,csodakrémem". Nekem tetszik az illata, a glicerin+a panthenol, nincs vele bajom, elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

v.szilvia789

2014. szeptember 30.

Ezt is feljavították egy kicsit a Baleánál. A kép a csomagon kicsit változott ezért is töltöttem fel, mert az enyém nem úgy nézett ki, mint a már fent lévő. Az összetétele is változott, került bele panthenol, de a parabeneket csak nem sikerült kiszedni belőle. Összességében vizesebb jellegű krém, az illata minden, csak nem olíva,túl parfümös, igazán nem is sikerült vele megbarátkoznom. A hidratáló hatása kevés, inkább réteget képez, nem szívódik be igazán. Egynek elmegy, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak