Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az értékes E-vitamin tartalmú Balea Body testápoló ideális a bőr mindennapos, nedvességpótló ápoláshoz. A kókuszolaj és az illipe vaj védik a bőrt a kiszáradástól, az avokádóolaj selymessé varázsolja bőrét.

ur.isten.ne.mar

2012. július 10.

Szerintem már nem így néz ki a tégelye, a forma és a dijázn maradt, csak a barna színt világoskékre cserélték.
Egyetértek Pipaccsal, nekem sem szívódik be rendesen, tényleg marad utána egy olajos réteg a bőrön, bár engem őszintén szólva egyáltalán nem zavar. Ha például éjszakára kenem be vele habtestemet, és reggel lemosom, annak ugyanolyan a hatása, mint más krémeknél, amikor már teljesen felszívódnak. Szóval kb. olyan, mint egy pakolás :D
Az árát egyébként szerintem tökéletesen megéri (500 ml 800 Ft), én főleg szolizás után használom, amikor nem lehet azt mondani, hogy leégtem, de kicsit ki van pirosodva a bőröm, na, ezt 1-2 óra vagy legrosszabb esetben egy éjszaka alatt rendbehozza (=bebarnítja). Nagyon keveset kell használnom belőle, úgyhogy szerintem sok hónapig elég lesz.
Amiben viszont kicsit csalódtam, az az illata. Én butus olyan intenzív kókuszillatra számítottam, mintha kókuszolajjal kenném magam, rákészültem a Bounty-reklám élményre, erre beleszippantok, és Serical Latte szaggal (bocsi mindenkitől, nekem az szag) büntet. Nem tudom, ezt mivel érdemeltem ki :( Nem is tudom, mit csinálnék, ha ezek után még tartós is lenne :D
Persze ízlések és ficamok, emiatt nem lenne fair pontot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Persze ízlések és ficamok, emiatt nem lenne fair pontot levonni.

Pipacs

2012. június 28.

Nekem nem a tégelyes kiszerelés volt, hanem a tubusos. Az illata finom. De nem szívódik be rendesen, zsíros érzetet hagy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

zsoxcore

2012. június 22.

Már elhasználtam egy tégellyel. Anyám vett magának egy ugyan ilyet, de neki nem tetszett, és nekem adta. Szerettem az állagát és az illatát.
Most találtam meg a szekrényemben, alig hiányzik belőle. Az a baj, hogy kb egy éve áll a szekrényemben, és félek használni, nehogy kiütéses legyek, kidobni meg nincs szívem. Szerintem az lesz a sorsa, hogy a lábszáramon kipróbálom, ha nem pattogzik ki, használom az egész testemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

gulyasgne

2012. június 18.

Nagyon elégedett vagyok vele, könnyen beszivódik,nem hagy zsiros érzetet maga után. A kókusz illatát imádom. Tökéletes árban is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

Zsani

2012. június 13.

Imádom a kókusz illatát és amikor megláttam a dm-ben ezt a terméket, azonnal megvettem. Nem is tudtam, hogy a balea termékek ilyen jók, ezentúl csak ilyeneket fogok venni, ha lesz rá lehetőségem. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

sheetmusic

2012. június 13.

Semmi nem vált be nekem annyira a testápolók közül, mint ez. Az illata egyszerűen csodás és nem tűnik el ahogy a doboz aljáig jutsz. Bababőrt csinál, pedig van dolga nálam...
Akiknek nagyon száraz a bőrük azoknak meg van egy tippem...amiért fel lehet nyugodtan lázadni, de nem beszélek hülyeséget. A száraz bőr egyik leggyakoribb oka az állandó tusfürdő használat...tök jól lehozza a szmutyit az emberről, de mivel semleges a ph-ja nem oldja a felső bőrréteget, ami így szépen megvastagszik és kenhetsz rá fókazsírt is, akkor is csúnya lesz és húzódni fog. Ezért jobb tisztálkodáshoz szappant használni, persze nem a közönséges kézmosó szappanra gondolok, hanem natúr szappanokra, amit ha bemész a bioboltra, raklapszám öntenek a nyakadba...Érzékeny a bőröm (olyannyira, hogy télen konkrétan kis sebkolóniák vándorolnak a hidegtől a fejemre:S ), de a natúr szappanok abszolút nem rontanak a helyzeten, hanem javítanak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

jennyfive2012

2012. május 15.

Jó pár alkalommal már használtam, most újra visszatértem hozzá. Tetszik az illata és főleg az állaga. Gyorsan és könnyen beszívódik, nem zsíros és hidratál is egész jól. Az árát nézve jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Eduska

2012. május 12.

Egész jó, több tégellyel is elhasználtam már belőle,de mióta rátaláltam egy még jobbra, nem fogom többé megvenni De nagyon szerettem a kellemes, édes kis illatát, és amikor nem volt extrém száraz a bőröm, akkor ez is megtette. Az egész krémben az ára a legjobb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

zsoxcore

2012. május 5.

Kellemes illat és állag. Tette a dolgát, két tubussal használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Kellemes illat és állag. Tette a dolgát, két tubussal használtam el.

Bibike

2012. április 27.

Annyira nem jött be. Ezután is ragad a bőröm. Egész jól beszívódik, de valahogy mégis ragad utána a bőröm. Furán vagyok összerakva... Az illata nem rossz, de a kókuszt nem nagyon érzem benne, inkább csak olyan édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.