Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az értékes E-vitamin tartalmú Balea Body testápoló ideális a bőr mindennapos, nedvességpótló ápoláshoz. A kókuszolaj és az illipe vaj védik a bőrt a kiszáradástól, az avokádóolaj selymessé varázsolja bőrét.

The Lilapanda

2012. április 25.

Nagyon finom illatú és hamar beszívódik, de az én száraz bőrömnek nem sokat használt. Árban korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

petrush

2012. április 24.

na most kamillázni fogtok, de az a helyzet, hogy mindig könyörögtem a pasimnak, hogy kenje a könyökét, mert sajtot lehetne reszelni rajta, és semmivel se volt hajlandó bekenni. aztán a müllerben vettem magamnak egy pici kókuszos testápolót, megérezte az illatát és nagyon nyammogott, hogy de jó, ezzel talán néha bekeni magát. fogyni kezdett és nekiláttam itt keresni, milyen kókuszos dolog van, ami sokaknak bevált és értelmes áron van, vennék nekünk. hát erre esett a választásom. ezt is nagyon szereti, és mindig megdicséri az illatát, ha bekenem magam, a könyökét is serényen keni, szóval részemről 5 pont :)
kellemes, jó az illata, nem tocsog utána a zsírtól a bőröm, ár/érték arányban szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

Odil

2012. április 24.

<3<3<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

<3<3<3

csanyiszilvi

2012. április 15.

Szerettem az illatát és az állagát is.Könnyen beszívódik, de nekem inkább a nyári hónapokban használatos, mert télen egy kicsit kevésnek találtam.Szeretem, hogy tégelyben van és nem kell a tubusból kinyomkodni, így minden cseppjét el lehet használni.Nagyon kedvező az ára is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 15.

Krisz

2012. április 15.

Nekem nagyon bevállt, gyorsan beszívódik nem túl zsíros, és jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Nekem nagyon bevállt, gyorsan beszívódik nem túl zsíros, és jól végzi a dolgát.

pgabica88

2012. április 14.

nekem a tubusos van meg, de ezt a dobozosat is használtam már, de én úgy éreztem van különbség a kettő között, de ez lehet, hogy csak az én hülyeségem, a tubusos változata nekem sűrűbbnek tűnik, de mind1 is igazából mert ez a kedvenc testápolóm, pedig már nagyon sok félét kipróbáltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

cseresznyevirág

2012. április 10.

finom az illata, jól hidratál, nálam ötös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

finom az illata, jól hidratál, nálam ötös:)

o0.rebekap.0o

2012. április 7.

Imádom a kókuszt, és a pozitív vélemények hatására vettem is egyet. De már nem ilyen barna tégelyben van, hanem kékben. Nem valami erős az illata, pedig direkt azért vettem, hogy illatozzak tőle, hát nem jött össze :D a barnának biztos erősebb volt, mert megszagoltam a kézkrémjét, ami még barna tubusban volt és az bejött. Ezt a tégelyeset nem lehetett megszagolni, mert aluval levolt zárva, az eladócsaj aztmondta ugyan olyan mint a tubusos... hát nem egészen..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

kingus008

2012. április 5.

Imádom, nagyon finom az illata, és lágy, gyorsan felszívódik. Árban is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.

bogibooo

2012. április 3.

Nekem nem ilyen kerek tegelyben van,hanem tubusban,de sztem ez lehet az. Hatasat tekintve nagyon jo testapolo,mondjuk nekem nem szivodik be teljesen, de vszinuleg azert mert en a fel flakont magamra kenem...:) mondjuk ejszakara mindegy. hatasat tekintve nagyon jol hidratal, de az a finom kokuszos illat (ami a hataran mozog a mu kokusznak) a boromon valami furcsa, de edeskes kokuszvegyulet lesz..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.