Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az értékes E-vitamin tartalmú Balea Body testápoló ideális a bőr mindennapos, nedvességpótló ápoláshoz. A kókuszolaj és az illipe vaj védik a bőrt a kiszáradástól, az avokádóolaj selymessé varázsolja bőrét.

Pipu

2012. április 3.

A hozzám hasonlóan fanatikus kókuszrajongóknak kötelező. (: Ha este kenem magam, másnap reggel még mindig intenzív az illata. És ami még fontos: jól hidratálja a száraz bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

zsofigirl

2012. április 3.

Használtam egy ideig, később már rosszul voltam a túl erős kókusz illattól és nem használtam többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

sedih

2012. március 28.

Tényleg az ár-érték ötöst érne, csak én ha hamar ráunok egy testápoló illatára akkor utána csak porfogóként áll a polcon, sajna ez is így járt mivel jó nagy kiszerelésű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Bibi

2012. március 24.

Most vettem meg a második tégelyt, még mindig tökéletes:D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

Most vettem meg a második tégelyt, még mindig tökéletes:D.

MademoiselleSumire

2012. március 23.

Isteni illat,selymes és puha eredmény!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 23.

Isteni illat,selymes és puha eredmény!

NiDDA

2012. március 22.

Nem rossz, nem rossz. Ár-érték arányban igen csak jó. Eléggé kókuszos, csak estére használom, utcára valahogy nem mernék kimenni vele, talán emiatt a -1 pont, de aki nem akar kókusz illatban fürdeni, az ne vegyen kókusz illatú krémet, tehát ez végülis nem a krém hibája, de azért mégsem csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

Laura

2012. március 15.

NEKEM A KÉK VAN MEG, SZERINTEM, NAGYON JÓ, BÁR AZ ILLATA SZERINTEM INKÁBB OLYAN VAJAS-KÓKUSZOS. HAMAR BESZÍVÓDIK, ÉS TÉNYLEG MEGÉRI AZ ÁRÁT. NEM HASZNÁLOM MINDEN NAP, KB 3 NAPONTA, DE NEKEM AZ ELÉG, NEM SZÁRAZ A BŐRÖM. ÉN MEGADOM RÁ AZ 5PONTOT

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

Gonoszboszy

2012. március 13.

A vélemények alapján vásároltam meg én is és nem okozott csalódást. Az árához képest hatalmas a tégely (nekem kék van).. nagyon megéri. Szerintem nagyon jó az állaga, jól hidratál. Az illata ... hát az van és nem is illan el. Volt aki nem közelről megérezte... "hogy itt valami kókuszos" :) Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

Timibaba27

2012. március 8.

Sok jót olvastam itt róla ezért gondoltam adok neki egy próbát hát ha megéri. És nagyon megérte. Gyorsan felszívódik, nem ragad, nem hagy maga után zsíros érzetet a bőrömön. Az illata valóban elég tömény, de nekem még ezzel sincs problémám. Én barna dobozost vettem mert csak az volt a dm-ben és abból is az utolsó darab, kicsit féltem is, mert írtátok sokan, hogy már a kék az újabb. De megnyugodtam, mert nekem tökéletes. És most simán lecserélem a "7napon át tartó hidratált bőr" testápolómat erre. Sok van benne kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

Viki000

2012. március 7.

Nem hidratál mélyen és ez a kókuszos "illat" nagyon émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Nem hidratál mélyen és ez a kókuszos "illat" nagyon émelyítő.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.