Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az értékes E-vitamin tartalmú Balea Body testápoló ideális a bőr mindennapos, nedvességpótló ápoláshoz. A kókuszolaj és az illipe vaj védik a bőrt a kiszáradástól, az avokádóolaj selymessé varázsolja bőrét.

trix

2012. március 6.

Évek óta használom.Időnként eszembejut és veszek egyet.Jó testápoló,kellemes illattal,jó hidratálóerővel,és persze nagyon jó árral. Gyorsan felszívódik,jó puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 6.

j_ronii

2012. március 1.

Jó kis testápoló! Selymes, hidratált bőröm lesz tőle. Gyorsan felszívódik. Kár, hogy tartalmaz szilikont és parabéneket :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 1.

sweetprincess

2012. február 27.

Nagyon érdekes, hogy van egy olyan emlékem ezzel a testáplóval kapcsolatban, hogy nagyon rossz minőségű, mármint a barna változatával. Mikor egyszer vettem, megfogadtam, hogy többet soha. Aztán a napokban megláttam a DM-ben a világoskék változatát (többen is írtátok, hogy ez az a termék csak más színt kapott). (A vásárlás pillanatában ezt nem raktam össze.) Mivel kókuszos és 500 ml-t ilyen olcsó áron kínáltak, megvettem! Már napok óta használgatom és szeretem. Innen kommentálom a DM felé, hogy a szín marketing működött. Az összetételben nem tudom változtattak e...vajon bármit is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

M. Noémi

2012. február 21.

nekem túl kókuszos, de ez ízlés kérdése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

nekem túl kókuszos, de ez ízlés kérdése.

bugyborelia

2012. február 12.

Én nem szeretem, nagyon erős az illata, pozitívum, hogy hamar beszívódik, viszont ugyanolyan hamar véget is ér a hidratáló hatása és újra szárazzá válik a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Bibi

2012. február 11.

Én is az itteni vélemények miatt vettem meg. Nekem is a kék van meg, barnát nem is láttam. Valami fantasztikus illata van, és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Ha nem unom meg ezt a tényleg vajra emlékeztető illatot,mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

Ani80

2012. február 10.

Kb. egy hónapja vettem, tényleg nagyon jó testápoló, a kókuszillat valóban lehetne egy kicsit természetesebb, de így is jó az illata. Sok van benne, olcsó, könnyű elkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

Niho

2012. február 10.

A pozitiv vélemények miatt vettem meg amit olvastam itt. Nem bántam meg! Szupi krém! Jól hidratál, sok, és árban is jó!Az illata nagyon finom nem tömény pont jó!Én simán le cseréltem az eddigi drágább kategóriás testápolómat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

orban.klaudia

2012. február 9.

Az illatát imádom, viszont néha nagyon begyulladnak a szőrtüszőim, mióta használom, és sajnos szilikonos is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

cingarela

2012. február 9.

Ha nem lenne ez az émelyítő vanília turmixra emlékeztető illata nálam csillagos ötös lenne, sőt még több is, de sajnos émelygek tőle, bár szerencsére nem hosszan tartó az illata na meg egy kicsit feljavítottam narancs és fahéj olajjal, így elviselhetőbb..............visszatérve az illata miatt levonok 1 pontot............

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.