Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az értékes E-vitamin tartalmú Balea Body testápoló ideális a bőr mindennapos, nedvességpótló ápoláshoz. A kókuszolaj és az illipe vaj védik a bőrt a kiszáradástól, az avokádóolaj selymessé varázsolja bőrét.

vandino

2011. december 1.

Nemtudom mennyire hidratál mert nekem nincs szükségem hidratálóra, ezt is csak kaptam. Imádom az illatát. Jó áron kapunk hatalmas mennyiséget, nekem sikerült elfogyasztani és újra is venném:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

Udreeh

2011. november 26.

A legjobb!!! Amióta rátaláltam erre, más testápoló nem érdekel. :) Nagyon tetszik az illata, könnyen beszívódik, megfelelően hidratál, elég nagy kiszerelés, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 26.

Kristen

2011. november 17.

Nekem bevált, puha lesz tőle a bőröm, jól hidratál. Mivel szeretem a változatosságot, egymás után nem fogok 2 nagy tégellyel elhasználni, de időnként biztos vissza fogok rá térni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.

summer91

2011. november 7.

isteni az illata, imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 7.

isteni az illata, imádom!!!

guccigirl

2011. november 7.

Mint testápoló tetszik. Gyorsan beszívódik, nem túl sűrű az állaga, és puha lesz a bőröm a használatától. Az illata viszont nagyon nem jön be. Amikor elkezdem kenni, akkor még kókusznak érzem, utána viszont valami meghatározhatatlan szaga lesz. Többen írták, hogy vajas, ebben van valami, de inkább olyan avas vaj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 7.

csepelia

2011. október 19.

Szerintem is inkább vajas illatú, mint kókusz, de nekem tetszik. Elég gyorsan felszívódik és puha lesz utána a bőr. Nem drága, és elég nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 19.

andrea.horvath79

2011. október 13.

Pár napja vettem elöször és nagyon elégedett vagyok vele. Nekem is kedvem lenne beleharapni . :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 13.

Esztóóó

2011. október 13.

Legszívesebben megenném, olyan finom, pudingra emlékeztető illata és állaga van. Este bekenem magamat és reggel még mindig érzem magamon és a pizsimen is. :) Hatalmas mennyiség, pihe puha bőr és nagyon olcsó. Egy darabig biztosan elég lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 13.

savanyúcukor

2011. október 5.

Nagyon jó krém, jól hidratál, de az illata nem annyira kókuszos, engem inkább a vajas sütire emlékeztet:)Már a második tégellyel használom, nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 5.

Bijou

2011. szeptember 21.

Imádom az illatát és jól hidratál télen nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

Imádom az illatát és jól hidratál télen nyáron.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.