Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az értékes E-vitamin tartalmú Balea Body testápoló ideális a bőr mindennapos, nedvességpótló ápoláshoz. A kókuszolaj és az illipe vaj védik a bőrt a kiszáradástól, az avokádóolaj selymessé varázsolja bőrét.

Vikcike

2011. augusztus 23.

Télen használtam csodát tett a száraz bőrömmel, és az illata is nagyon jó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Télen használtam csodát tett a száraz bőrömmel, és az illata is nagyon jó!!!

RDJr.

2011. augusztus 22.

Finom illata van, de szerintem nem is annyira kókuszos, inkább vajas. Viszont nagyon jól hidratálta a bőrömet, bár nekem alapból nem annyira száraz, de ezután meg főleg nem! Talán kicsit túl nagy az 500ml-es kiszerelés, de én biztos, hogy el fogom használni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

agi.greendaygirl

2011. augusztus 2.

nekem nem tetszik az illata, nem is annyira kókuszos. Egyébként nem rossz krém, de nem is olyan hűdejó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Orsy

2011. július 30.

2 doboznyit használtam el belőle egymás után, ami a kiszerelését nézve szép teljesítmény:) Kókusz mániásoknak kötelező darab. Nagyon jó árérték arányt képvisel. A végére meguntam, és télen az extraszáraz bőrömnek ez nem elég,ettől függetlenül szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 30.

Holly

2011. július 22.

Nincs vele semmi, gond csak meguntam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. július 22.

Nincs vele semmi, gond csak meguntam...

musztafa

2011. július 22.

Én ezt a testápolót imádom, engem az illata sem zavar, tulajdonképpen ez tetszik benne a legjobban. Ezen kívül kiválóan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 22.

dorco

2011. július 20.

Nagyon kellemes az illata, jól hidratál és hamar felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 20.

Nagyon kellemes az illata, jól hidratál és hamar felszívódik.

Judiit

2011. július 19.

Jól hidratál, csak kevesebb illatanyag kellene bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 19.

Jól hidratál, csak kevesebb illatanyag kellene bele.

kicsiszilvike23

2011. július 18.

Fini, puha , illatos bőrt hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 18.

Fini, puha , illatos bőrt hagy maga után.

roni94

2011. július 6.

Kicsit erős az illata, de jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

Kicsit erős az illata, de jól hidratál.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.