Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az értékes E-vitamin tartalmú Balea Body testápoló ideális a bőr mindennapos, nedvességpótló ápoláshoz. A kókuszolaj és az illipe vaj védik a bőrt a kiszáradástól, az avokádóolaj selymessé varázsolja bőrét.

Ferita

2014. június 28.

Olcsó is,sok is,kókuszos is,jól hidratál!Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 28.

Olcsó is,sok is,kókuszos is,jól hidratál!Szeretem!

Anna0407

2014. június 25.

Csodálatos az illata jó az ára, jól hidratál. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Csodálatos az illata jó az ára, jól hidratál. Nagyon szeretem.

clara12

2014. június 21.

Sokadik tégellyel használom már, próbálgattam közben más testápolót is de mindig visszatértem ehhez. Az illatát imádom, jól hidratál, egész jól beszívódik, kiadós mennyiséget kapunk jó áron :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

mihaly.dora

2014. június 16.

Hònapok òta a listàmon volt, most megszereztem. Könnyen szìvòdik, jo àllag, hidratàl, és ez a mennyei illat... lefekvésig a karomat szagolgatom tőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

fille.tressee

2014. május 27.

Nagyon rég óta használom, és szeretem. Viszont kicsit túl kiadós nekem, szeretem variálni a testápolókat, hogy ne unjam meg az illatukat, viszont ez soha sem fogy el, szóval remélem megromlani sem fog. Az illata isteni, nekem sokkal jobban ízlik, mint bármelyik kókuszos termék, amit eddig használtam. Kicsit talán túl zsíros, és nem szívódik be könnyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 27.

Tincsa

2014. április 16.

Az egyik kedvenc testápolóm. Alapvetően normál bőrőm van, csak néha szárad ki :) Este szoktam használni, imádom az illatát, hamar beszívódik, nincs utána zsíros érzet sem :) Nálam 5* ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

sky

2014. január 29.

Nagyon finom az illata, de hidratáló hatása sajnos nálam nem tartós, nyáron pedig csak nagyon vékonyan tudom használni, mert leolvad rólam, ragacsos leszek tőle. Ettől függetlenül, ha olcsó és alapvetően jól hidratáló krémet keresek, vissza-vissza térek hozzá, mert ár-érték arányban jól teljesít, csak ne lenne ez is sok parabénnel teletömve...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Ancs

2014. január 29.

Nagyon finom ez a krém, imádom a kókuszt és kipróbálás után sem változott a véleményem :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Ency

2014. január 20.

Nagyon gyenge ez a krém ,elég folyós , az illata sem az igazi !:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 20.

Nagyon gyenge ez a krém ,elég folyós , az illata sem az igazi !:(

h.ancsi89

2013. november 21.

Az itteni vélemények alapján nagyobb durranásra számítottam vele kapcsolatban. Állagra még nem is olyan rossz,de az illata nekem igen kevés,nem az az igazi kókusz illat,ami ráadásul rajtam nem is érezhető sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.