Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az értékes E-vitamin tartalmú Balea Body testápoló ideális a bőr mindennapos, nedvességpótló ápoláshoz. A kókuszolaj és az illipe vaj védik a bőrt a kiszáradástól, az avokádóolaj selymessé varázsolja bőrét.

Tvylvis

2013. november 21.

Nehéz pontoznom a terméket. Nyárra vettem könnyebb kis testápolónak. Az elején szerettem nagyon, jól hidratált, gyorsan beszívódott, az illata nem rossz. Viszont most már annyira elkezdtem unni, és lassan az illata sem tetszik annyira. Nincs már benne sok, azt elhasználom, de nem veszem újra. A kiszerelés egyrészt nagyon jó, mert a tégelyből minden kinyerhető (és számomra használni is könnyebb, mint a tubusost), másrészt a "vödörméret" nekem sok, lehetne kisebb is. Összességében 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Onomatopoeia

2013. november 17.

Az az illat! *.*
Csak ezért, az összetevői lehetnének jobbak, avagy szelektívebbek, de azért jó pontot kap nálam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Az az illat! *.*

Rékus0802

2013. november 7.

Régóta használom, nagyon szeretem! Sokáig kitart, nem drága, az illatát imádom! :) Szerintem jól hidratál és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

andrej

2013. november 4.

A parabének és a hatalmas kiszerelése miatt eddig nem vettem meg, erre megkaptam ajándékba. :)
Azt kaptam, amire számítottam: olcsó, könnyű testápoló, jól beszívódik, kellemes illata van és ennyi, semmi extrát nem nyújt.
Az összetevői miatt mindenképpen veszít nálam 1 csillagot, de valamiért a 4-et is sajnálom tőle, pedig tényleg nem olyan rossz.... legtöbbször más testápoló után nyúlok, szerintem sosem fog elfogyni.
Egynek elmegy, de továbbra sem venném meg magamnak és a jövőben nem is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Egynek elmegy, de továbbra sem venném meg magamnak és a jövőben nem is fogom.

vrozi

2013. október 13.

Finom az illata, jó az ára. Nekem ennél egy kicsit több ápolás kell (lábam és karom könnyen kiszárad), de egy normál bőrűnek szerintem megfelel. Lehetne egy kicsit könnyen felszívódóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

cicaslany91

2013. szeptember 17.

Lassan egy hónapja használom minden nap, és még alig fogyott belőle. Nagyon jó illata van, a száraz bőröm nagyon szereti, ráadásul olcsó is..számomra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Laura19

2013. szeptember 11.

A kókuszos Balea termékekről csupa jó tapasztalatom van, ezért is vettem meg ezt. Nem csalódtam. Nem mű az illata, hamar beszívódik és jól hidratál. Szeretem, többször újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

incifinci28

2013. augusztus 14.

isteni az illata, szinte beleharapnék :) nyárra tökéletes, de a télen száraz maradok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

honey88

2013. augusztus 12.

Nyárra ideális, kellemes az illata, lány, könnyen beszívódik, ár-érték arányban tökéletes. Nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

zsudi

2013. augusztus 6.

Csodás az illata és nagyon jól hidratál, szépek az összetevői is :)
Én kevertem bele kb 1 dl szűz kókuszolajat, így még természetesebb kókusz illata lett. Egyszerűen imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Csodás az illata és nagyon jól hidratál, szépek az összetevői is :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.