Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az értékes E-vitamin tartalmú Balea Body testápoló ideális a bőr mindennapos, nedvességpótló ápoláshoz. A kókuszolaj és az illipe vaj védik a bőrt a kiszáradástól, az avokádóolaj selymessé varázsolja bőrét.

lulley93

2013. augusztus 4.

Tetszik az illata, olyan, mint egy vaníliás, kókusszal kevert fagyi. közepesen hidratál, nyárra megfelelő. eleinte folyós volt, de most mintha kicsit sűrűbb lenne. hamar beszívódik, és sajnos reggelre az illata is elmegy. ilyen árkategóriában ekkora méret szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

kekl164

2013. július 29.

Én nagyon szeretem a kókusz illatát és ezért nagyon megtetszett nekem ez a krém. Mivel nagy kiszerelésben lehet megvenni nagyon olcsón ezért nagyon megéri megvenni, mert még a bőrömet is nagyon jól hidratálja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 29.

Cunika

2013. július 28.

Tavaly vettem az illata jó, de nekem annyira nem tetszik, túúl folyós jó tudom h a Baleás termékek azok de nekem nem hidratálta a böröm és az illatán kivül semmi nem tetszett benne... :/ aztán lehet a túl meleg miatt de bebarnult... csak azért adok neki 3* ot mert anya szereti .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Tiara MCmill

2013. július 26.

Az illata nagyon finom,kókuszos sütis
az állaga már nem tetszik..mint valami százforintos krémecske
középfokon hidratál,zsíros,alig szívódik be
doboza tetszik szép a dizájnja,és rajta a kókusz nagyon gusztán néz ki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

Az illata nagyon finom,kókuszos sütis
az állaga már nem tetszik..mint valami százforintos krémecske
középfokon hidratál,zsíros,alig szívódik be
doboza tetszik szép a dizájnja,és rajta a kókusz nagyon gusztán néz ki :)

elizabett85

2013. július 23.

Nagyon jó illata van és jól hidratál, borotválkozás és napégés után is tökéletes. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

nagy.nikike

2013. július 17.

Én nagyon szerettem használni kellemes illata van, könnyen beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

riella1994

2013. július 17.

Nekem nagyon bejött. Segít a szőrbenövések ellen is, finom az illata. :)

Nekem nagyon bejött. Segít a szőrbenövések ellen is, finom az illata. :)

Adrienn88

2013. július 13.

Nagyon szeretem a kókuszt.A barátnőmtől kaptam ajándékba egy 200ml-is kiszerelésű testápolót.Nagyon megszerettem,de inkább az őszi-téli hónapokban fogom használni,mert nehezen szívja be a bőröm.Nekem az illata annyira nem jött be,de a bőrömnek nagyon jót tett.Este bekenem,másnap reggelre felszívódik és nagyon puha a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Kolibricore

2013. július 12.

Az illata engem egy az egyben az Isana kakóvajas testápólóra emlékeztet , a különbség hogy ez kevésbé tartós,aminek nem örülök mert imádom ezt az illatot:( Viszont hatást tekintve ez jobban bevált,nem hagy semmiféle réteget és másnap fürdés után is pihepuha a bőröm,nagyon szeretem az állagát és a kiszerelést is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 12.

gabifurti

2013. július 7.

nekem nagyon bevált. Gyorsan beszívodik a bőrbe, 1 hét után már lehetett érezni a külömbséget. 5:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.